37044420703

37044420703

Sulaukei skambučio nuo 37044420703? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1637 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 844420703 (3 koment.)

Alla

Nesupratou as turiu darbo.

Regina

Ką tik skambino,vyras, rusiškai labai greitai kalbėjo,pasakiau,kad nesuprantu,padėjo ragelį. Būkit atsargūs.

Tat

Skambino įkyrus vyras, kalbėjo rusiškai, norėjo informacijos, neva duomenys renka, sunku buvo atsikratyti. Aferistai. Bukite atsargus!

Sigitas

Kažkokia moteris, aplinkui atseit triukšmas, kažką bando aiškinti, kad akcijomis prekiauja, žodžiu aferistai, traukia pinigus matyt už prakalbėjimo laiką ir pan. ...

valerijus

Skambino tris kartus. Kvailas, kad kalbėjau. Visko bandė išsiaiškinti, labai gudrus, tiesiog renka informacija ir bando psichologiškai paveikti. Ne tik aferistai, kas ir taip aišku, bet ir hakeriai. Dėl to jiem reikia per skaipą pasikalbėti. Ragelio nebekelsiu ir niekam nepatariu kalbėtis net vienos sekundės. Parazitai ir skeriai, vagia laiką, pinigus ir griauna žmonių gyvenimus.

kz

tas pats kaip ir kitiem, sukciai kazkokie

Piktas

442038973386 neimanoma ju atsikratyti jau kokius astuonis kartus blokavau numeri skambina vis is kitu jau ir pasiuntes buvau visvien skambina apsimeciau kad nesuprantu rusiskai tai ciut nebando ismokinti tos kalbos aferiugos konkretus bukit atsargūs...

N.Z.

Skambino ikirus vyriskis, sake kad is Trading Central. Kalbejo rusiskai. Siule papildoma darba fondu birzoje. Prase prisijungti prie Skype, kompiuteryje arba planseteje, kad parodyti kaip atrodo darbas ir jeigu nepatiks, atsisakysiu. Pasakiau, kad neturiu Skype ir man nereikia sito. Ikiriai siule parsisiusti. Atsisakiau. Nes man pasirode itartinas. Fone buvo kazkoks triuksmas. Kad vaidino kad jis birzoje ir ten surmulis. Tiesiog viskas keista. Manau aferistas.

Berta

Konkrečiai sukčiai, šnekėjo vyras rusiškai ir itin norėjo prisijungti per Skype į kompiuterį (screen share funkcija, kurios pagalba galima valdyti kompiuterį). Jei tai nesukelia alermo, tai nežinau kas galėtų. Numeris užblokuotas po pirmo skambučio. Siūličiau daryti tą patį.

Radvilė

Skambino šiandien t.y.2018.11.15. Skambino daug kartų.Pirmą kartą nieko nesupratau,girdėjosi kažkokia šnekų maišalynė,panašu į parduotuvę ar kavinę.Padėjau ragelį. Po minutės paskambino vėl.Kalbėjo rusiškai , moteris prisistatė kažkokios firmos atstovė.Atsakiau,kad nieko nenoriu.Skambino dar ir dar,tada išjungiau garsą,o paskui visai išjungiau. Sukčiuvienės būta tikrai atkaklios. Būkite,mielieji,budrūs

Rasa

Kalba rusiškai, prisistato kaip fondų biržos atstovas.

Parašyk apie 37044420703

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.