37052078729

37052078729

Sulaukei skambučio nuo 37052078729? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1022 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852078729 (0 koment.)

G

Panašu ,kad aferistai kažkokie. Kalba rusiškai ir man liepė rusiškai kalbėt. Nekalbėjau

Migla

Skambino ir man, prašė kalbėti rusiškai. Prisistatė iš Quadrum centro.
Klausė ar naudojuosi internetu, ir ar žinau kas yra kriptovaliuta. Kai toliau kalbėjau lietuviškai, paprašė kalbėt rusiškai, bet nesutikau. Atsakiau, kad suprantu, bet nekalbu.
Gavau atsakymą: "O man sakė, kad kalbate". Kai paklausiau ar tikrai skambina ten kur reikia ir nesumaišė nieko - nutraukė pokalbį.
Visiškai neaiški veikėja.

Xx

Skambino moteris, kalbėjo rusiškai, neprisistatė, iš pradžių automatiškai atsakiau, kad ne ten pataikė, bet ji pradėjo ant manęs rėkti aiškindama, kad paskambino ten kur reikia. Paklausiau iš kur gavo mano telefono numerį, pasakė, kad iš marketinginės bendrovės, kuriai pati daviau savo numerį. Pasakiau, kad nedaviau ir puikiai žinau, kad įstatymiškai negali man skambinti, tai pradėjo rėkti, kad žino įstatymus geriau nei aš ir turi teisę man skambinti. Tada pradėjau šnekėti lietuviškai, pati numečiau ragelį. Daugiau nebeskambino.

Vida

Skambino rusakalbe moteris klause lyg ar galiu kalbeti, pasakiau lietuviskai, vel paklause kazka, sakau kad nesuprantu rusiskai ir padejo rageli

Saule

Skambina kelis kartus per diena, net velai vakare.

Gerdaruta

Skambina rusakalbė moteris klausia ar galiu kalbėti rusiškai. Po to numetė ragelį.

xx

Rusakalbė moteris, nemandagiai paklausė ar galiu kalbėti. Numetė ragelį paklausus su kuo kalbu.

X

Kazkoks ruselis skambina, siulo savo investavimo paslaugas, pasakiau kad nereikia, padejau rageli, poto vel skambina sakau nebeskambink cia, ir padejau rageli, tada dar 2 kartus skambino ????????

Parašyk apie 37052078729

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.