860671459

860671459

Sulaukei skambučio nuo 860671459? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 11492 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37060671459 (0 koment.)

Nagi vagi

???????? Diploma matei? Taip, zmones nera kvaili, puikiai matosi, kad tokius komentarus ant rasytoju raso ne paslaugomis pasinaudoje studentai, o labai piktas ir pavydus konkurentas, kuris siekia kuo daugiau melagingais skundais apsmeizti kitus rasytojus. Beje, siame puslapyje puikiai matosi, kada komentarus paraso tas pats zmogus, nes jam yra priskiriamas paveiksliukas prie komentaro. Analizuojam komentaru autorius: parasytas Ruslan ir Tiesa komentaras su tuo paciu jam priskirtu paveiksleliu (ikona), komentaru autoriu del Mariaus ir Rimas paveiksliukai taip pat tokie patys (vadinasi, parase tas pats asmuo). Tai koks tu zinovas ???? Ir apie Mariu viska zinai, ir apie writeworks? ???? Kiti komentarai bus parasyti is Akropoliu, kaviniu, kuriose laisvai prieinamas nemokamas internetas. Tai vat tai ir patvirtina, kad cia tas pats asmuo raso smeiziancius komentarus. Tai dabar jau rytoj vel begsi y kokia internetine, kad parasyti dar komentaru? Diskusija su tavim baigta.

Nagi

Koks jau čia specialistas, jeigu mokslų nebaigęs. Nebent mėgėjas. Matosi, kad neadekvačiai pernelyg geros nuomonės apie save. Paskutinį pasigyrimą jis irgi pats pasirašė. Nėra žmonės tokie kvaili, kaip jis mano.

Patikimas

Patikimas ir net labai patikimas ir geras specialistas! Andzejus Radivonikas vel rasineja melagingus ir smeiziancius skundus ant rasytoju, siekdamas sudaryti ispudy, jog ant gerai rasanciu rasytoju skundus raso studentai. Iveskit y interneta jo varda, pavarde ir pamatysit, jog sis asmuo yra teistas uz plagijuotu darbu rasyma studentsms, rasytoju smeizima. Sis berastis net nesugeba pasirasyti skelbimu tekstu. Nukopijuoja Mariaus ar kitu rasytoju skelbimu tekstus (pavokdamas ju autoryste), o skelbimo antrasteje su klaidomis nurodo, jog jis raso rasto darbus is rinkUOdaros. Andzejau, tai tavo paskutiniai melagingu komentaru rasinejimai, kadangi esi melagingais skindais apsmeizes desimtis rasytoju siekdamas ne tik juos smeizti, bet ir pakenkti ju finansinei padeciai, diskredituoti rasytoju varda, jau greitai lauk jungtinio rasytoju ieskinio. Tavo Ip ties siais ir kitais melagingais smeizianciais komentarais jau nustatytas. Iki pasimatymo, Radivonikai, mokslasb@gmail.com, 868310123. Dar Radivonikas skelbiasi, kaip metodiniai@gmail.com, 862429849.

Tiesa

Sis zmogus tikrai yra nepatikimas

Rimas

Writeworks.lt numeris 868507671. Jų teikiamos paslaugos itin žemo lygio, rašiniai vaikiški. Pasakius, kad atsiūstas darbas netiko visiškai jie avanso negražina ir grasina, kad praneš mokymo įstaigai, nes sutartyje savo duomenis palikau. Susidėjo į savo portalą belenkokias nuotraukas iš interneto jie rašo, kad ten jų darbuotojai. Pas juos dirba vaikai ir nupušusios pencininkės. Telefoną atsiliepia neadekvati sekretorė. Gerai, kad mane išgelbėjo writecart.lt

Gairės: www.writeworks.lt +37068507671 info@writeworks.lt apgavikai santazistai neprofesionalus diletantai skundailt.com skundziu.lt

Dėl Mariaus

Marius LEU šiemet ketina apsiginti bakalaurą. Eikm jo pasveikinti į socialinės politikos fakultetą. Ten jį rasite. Aišku, jei apsigins (inšalach - išverčiu: jeigu Dievas duos).

Mariau Mariau

Dabar tavo vardas yra buvusi studentė ania? Kaip čia gražiai apie save pagyrų pasirašei. Nesi Mariau tu doktorantas, nu nesi ir tiek, kad ir kaip to norėtum. Nesi tu ir balerūnas, nesi ir aktorius kad ir kaip tau būtų dėl to apmaudu. Balerūnu ar modeliu būti negalėtum ir dėl savo svorio, kurį vos paneši greičiau jau tikrai doktorantu taptum, įsisvajojai ania? Svajoti nedraudžiama,bet tu neklaidink visuomenės savo pagyromis, apsimetinėjimais, nes šiaip vartotojų teisės yra saugomos ir savęs pristatymas doktorantu kai toks nesi yra tiesiog sukčiavimas ir užtai yra straipsnis

Buvus studentė

Nebūtų puslapy parodę per bendrą, nebūčiau pamačius kas čia ant jo rašoma. Mariau, nebūsi kartais TV aktorius, balerūnas ar modelis, mačiau tikrai labai panašų į Tave :D Juokauju :D Gal dar jo tautybę aptarkit? :D Bet jei rimtai, vienas įdomiausių sutiktų žmonių ir tikras savo srities asas atsidavęs mokslui iki panagių. Pritartų manau visi, kas susidūrę su juo. Prieš 6 metus daug gelbėjo su bakalauru, paskui jau su magistru gelbėjo man ir dar dviem kursiokėm, nes rekomendavau. Kai tik iškildavo klausimų su mokslais, visada skambinau ir visad patardavo, kol pagaliau suprasdavau :D Ištemps visad studentą iš paskutinių. Dėl magistro pagelbėjo taip, kad darbo vadovė po gynimo reikalavo būtinai stot į doktorantūros studijas - nestojau bet su vadove iš magistro publikavom mokslinį straipsnį. Pilnai gelbėjo su darbu ir su pasiruošimu gintis. Visi trys apgynėm darbus nepriekaištingai. Kažkas tikrai nesąžiningai konkuruoja tokius pramanus rašydamas, bet Mariau nekreipk dėmesio, savo vertę jau seniai turėtum žinot, o geriausiem visad atsiras kas pavydi :) Sėkmės tau, nepasiduok provokacijoms, visad malonu prisimint Tavo suteiktas pagalbas ir bendravimą. Linkėjimai nuo studenčių J, R ir A :)
P.S. Neužsprinkit jo konkurentai pavyduoliai :)

Iš Kauno

Ne doktorantas, o vedėjas kuris kalbina visokius žmones per radijo eterį. Per kurį kanalą pasakyti negaliu, darbe iš ryto nuolat groja radijas ir jo balsa nekarta girdėjau, apsirikti negalėjau nes jo balsas išskirtinis ir tikrai girdėjau nekartą ir ne 2kart

Marius yra normalus

Su šiuo pardavėju viskas gerai, o ką jis baigęs nesvarbu.

V.J.

Žinau apie ką jūs kalbate, o nemanote kad geras studentas gali neblogai prašyti geriau už magistro studentą? Aš asmeniškai nusiskundimų neturiu ir man neidomu jo išsilavinimas, patiko kad praėjo darbas. O ko daugiau reikia?

Marius

Jau trys mėnesiai iš eilės, kai Andžej Radivonik (internete prisistato, kaip mokslasb@gmail.com ir kaip metodiniai@gmail.com, internete pilna informacijos apie tai, kaip šis asmuo apgaudinėja studentus ir rašinėja skundus ant rašytojų) ir dar viena darbų perpardavinėtojų įmonė man neleidžia ramiai dirbti. Nuolatos sulaukiu iš jų skambučių, kuriuose siūloma dirbti kartu su jais, taip pat siunčiami elektroniniai laiškai, kuriuose už 500 eurų per mėnesį siūloma bendradarbiauti ir rašyti studentams darbus, kadangi patys jie rašto darbų nerašo, o tik paima iš studentų pinigus ir ieško, kas jiems pigiai galėtų parašyti ir tą darbą jie galėtų ženkliai brangiau parduoti studentams. Šis teroras jau tęsiasi visus metus, tačiau pastaruosius tris mėnesius jis ypač suintensyvėjo. Daug kartų kategoriškai atsisakius su jais dirbti, prasidėjo grasinimai, jog bus rašomi ant manęs skundai tol, kol su jais nepradėsiu bendradarbiauti. Beje, tai daroma ne tik su manimi, bet ir su kitais rašytojais, kurie išmano savo darbą, dirba individualiai ir nesutinka dirbti šioms darbų rašymo perparadvinėtojų įmonėlėms. Pasikartosiu dar kartą, jog jūs galite rašinėti ant manęs skundus, galite ir toliau siuntinėti tuos savo laiškus su pasiūlymais dirbti pas jus už 500 eurų, bet niekada gyvenime, kad ir kas būtų, nesulauksite, kad aš su jumis dirbčiau ar rašyčiau jums darbus, kuriuos vėliau dvigubai brangiau galėsite parduoti studentams! Aš esu privatus asmuo, su darbų perpardavinėtojais nedirbau ir niekada gyvenime nedirbsiu, ir taškas.
Taip pat vakar vakare vėl sulaukiau skambučio iš šių perpardavinėtojų ir užsitraukiau jų rūstybę, kadangi atsisakiau padaryti jiems darbą už jų pasiūlytą sumą, todėl vėl savo įsiūtį išreiškė parašydami komentarą prisistatant, kaip Moksliukai. Andžejau, mes niekada tikrai kartu nestudijavome, nes abejoju, ar tu iš viso esi baigęs bent vidurinę mokyklą (mokantis bent kiek rašyti žmogus, skelbimuose tikrai nerašytų, jog jis rašo rašto darbus iš kainUOdaros), o mano bakalauro studijos jau seniai baigtos ir esu žymiai aukštesniame moksliniame lygyje. Kadangi rašto darbų konsultacijas jau teikiu virš 10 metų, iki šiol niekada nebuvo jokių neigiamų atsiliepimų, nes jų ir negalėjo būti, kadangi savo darbą atlieku profesionaliai ir atsakingai, o dabar per mėnesio laikotarpį komentarai šiame puslapyje sistemingai rašomi vienas po kito, todėl akivaizdu, jog taip siekiama pakenkti mano vardui. Andžejau Radivonik ir kita rašto darbų perpardavinėtojų įmonėle, daugiau su jumis į diskusijas leistis neketinu, tik kategoriškai priminsiu, jog mokslinių darbų jūsų įmonėms tikrai niekada nerašysiu.
Beje, dar 2013 metais vienas rašytojas išsamiai ir aiškiai aprašė šiuos šmeižimo metodus, kuriuos pasitelkia šios įmonės, tokiu būdu siekdamos pakenkti rašytojams ir jų vardui. Aktualaus straipsnio nuoroda:
http://blog.ghostwriter.lt/templeitas-smeiztui-internete-arba-kodel-speros-lt-niekas-nebelanko/

Moksliukai

Šis žmogus prisistatinėja doktorantu nors toks nėra. Mokausi kartu su juo bakalauro studijose, beje jis mokosi su skolomis. Skelbiasi, kad rašo magistrinius ir taip toliau. Parašiau jam laišką jis prisistatė kaip doktorantas, paprašė jam paskambinti ir aš pažinus balsą nebetęsiau pokalbio. Kaip šitaip galima apgaudinėti žmones?

Lithuania Lithuania

Pakeitė kontaktus

Dabar jis pakeitė kontaktus ir skelbiasi nr. 864763493
mokslines.konsultacijos@gmail.com

Lithuania Lithuania

Ruslan

Nepatikimas

Parašyk apie 860671459

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.