37034230828

37034230828

Sulaukei skambučio nuo 37034230828? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 2599 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 834230828 (3 koment.)

AS

skambino vyras. Rusakalbis siule investuoti. Cia kaip tinklinis marketingas. Minejo, kad ju firma pliaciasi ir iesko zmoniu darbui ir tiek. 18% nuo apyvartos pervesi i ju sask ir viskas, visi kiti uzdirbti pinigai lieka jums. Bet geriau neprasideti vistiek.

Ari

Rusu telefoniniai sukciai, kabina makaronus apie Tesla ir visoki kita suda.Jei mokat rusiskai siuskit is karto penkta kryptimi

Andy

Bande filtruoti su dukra,bet nieko neisejo.

Paulius

Kaip visi ir sako, rodo kad skambina iš Vilkaviškio, bet iškart permeta skambutį ir kalba rusiškai. Nesuprantu rusų kalbos, bet iš balso ir intonacijos skamba kaip telemarketingas. Nesuprantu kaip jie gavo mano numerį ir kodėl nenustoja skambinę. Užblokuokit jų numerį tiesiog, bent aš tai padariau.

Jonas

Skambina kasdien arba kas antra diena. Suskamba telefonas ir iskart numeta.

bando arba suzvejot telefono numerius arba bando apvogti

Artur

Telegoniniai sukčiai!

Vytautas

Skambino 2019-12-23, kalbėjo rusiškai.
Paprašius kalbėti lietuviškai, baigė pokalbį.

Martinas

Kalba rusiskai, siulo investuoti. Eiline piramide arba banko/korteles duomenu vagimas. Netikekite.

EK

Skambino siandien. Telefonas rode, kad skambinama is Vilkaviskio. Kalbejo rusiskai. Nelabai supratau ko ji is manes norejo tai pasiunciau ant triju raidziu. Regis telefoniniai sukciai...

ro

skambino.Kalbejo rusiskai.Kazka siule ir niekaip nenorejo atlipti.Kelis kartus pasakius,kad nedomina ivairus telefoniniai kabliukai del bizniu,isjungiau.

Anonimas

Meskit lauk, nekelkit

pavojus

Susidomėjus ar neatsispardžius reikės kompiuterio. Ten reikia įsikelti programėlę. Po to gali paskambinti jų vadovas ( tel 37052078185) o gal kitas darbuotojas. Parodo savo biržos puslapį, kuriame jo aktyvuose jau milijonas. Pasiūlo susikurti savo acountą. Kadangi dalykas naujas ir tu nieko nežinai, jis pasisiūlo per Wiber pasijungti prie tavo ekrano. Po to per dar kitą programėlę reikia pervesti pinigus iš kreditinės kortelės. Ir tai reikia padaryti greitai, kad neapsigalvotum( čia jau bando paskubinti). Įvedus kreditinės kortelės duomenis ir apsauginį raktą, jie turėtų priėjimą prie tavo kortelės ir gali daryti, kas leidžiama. Apmokėjimai per sąskaitą nepriimtina, nes tipo reikia tada daryti dokumentų kopijas ir ilgai užtrunka.

Irmantas

Skambino 22h penktadieny, i kazka siule investuot. Kalbejo rusiskai, sakiau neidomu, taciau bande manipuliuoti. Bukit atkaklus ir pasakykit, kad nedomina ir padekit telefona. Aferistai!

Gražina

skambino, siūlė investuoti :) žadėjo 23% pelno

Monte

Telefoninis marketingas iš rusijos, nors rašo kad numeris iš Vilkaviškio.

Parašyk apie 37034230828

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.