37037247959

37037247959

Sulaukei skambučio nuo 37037247959? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 3840 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 837247959 (2 koment.)

vaida

Skambino ir man šiandien. Kalbėjo rusisškai, numečiau ragelį. Net neperskambinkite, neverta.

Anonimas

Skambino vyriškis, kalbėjo rusiškai, vardas jo Valdemaras. Klausinėjo ar dirbu dabar ir ar galima būtų susisiekti man patogiu laiku....numečiau ragelį.

Galina

Ką tik ir man skambino. Mergina rusų kalba prisistatė Laura ir tai,kad ji iš tarptautinės kompanijos"Pinko". Paprašė išklausyti Ir kvailas klausimas iškart -ar jūs dabar dirbate!!!
Nutraukiau skambutį, nes kaip ir viskas aišku :))) Paguglinus radau jau nemažai atsiliepimų šia tema. Nepasimaukit! Geros dienos visiems be jokių sukčių.

Rasa

Skambino ir man šiandien. Nespėjau atsiliepti. Paskambinau aš atgal, įsijungė autoatsakiklis vyrišku balsu. Kalbėjo rusų kalba.

Andrius

Kątik skambino, telefonas parodė kad iš Kauno, prisistatė Jurijumi, o aš kalbu rusiškai, galvojau gal man siunta atėjo, pasakiau savo vardą, pradėjo kalbėti apie biržą ir kaip joje galima dirbti ir užsidirbti, kad Teslos akcijos pakylo ant 5% ir kad elektronika yra musu ateitis, ir kad galima is to uzsidirbti, pasakiau kad nenoriu ir padejau rageli.

Lile

Ir man skambino as nekeliau perskambinus autoatsakiklis isijunges. Isivedziau patikrinti kas per numeris ir va visiems tas pats. Uzblokavau

????

Skambino moteris. Kalbėjo rusiškai,siulė kaip ir visiems čia.Pasakiau kad nieko nereikia ir padėjau ragelį po minutės vėl paskambino ir primygtinai praše išklausyti.Mečiau dar kartą rageli. Tikiuosi nebeskambins. Sukčiai kaip turi but....

Gintaras

Skambino siandien. Pakeliau kalbejo rusiskai mergina primygtinai klause vardo. Zinoma nesakiau . Siule kazkatai naudingo padejau rageli. Pries tai skambutis buvo 12.20 d.tada nekeliau. Aferiugos

Lex

Skablino ir susirinka beliakokia informacija apie jus. Nez zino ka sakiau pries 2 menesiu, kai skambutis buvo is kito numeri. Reikia turi duomenu baze. Greiciausia fiziskai zmones ne Lietuvoje.

Laimex

Skambino rusai siūlo akcijas pirkti. KODINIAI ŽODŽIAI - KAIP SEKASI, AR NORI UŽSIDIRBTI, SĖSK PRIE KOMPO VISKĄ PARODYSIU - 100% SUKČIAI.

Mento zmona

Skambino siandien per Viber, teko atmesti.

Rasa

Skambino per Viber , bet skambejo trumpai. Paskaicius atsiliepimus pasidare aisku kas tokie

Julija

Skambina , siulo užsidirbt ,ne vieną kartą prašiau pašalinti kontaktus iš domenų bazės, katik skambino vėl , patikslinau firmos pavadinimą ir vardą moters kuri skambino, ana paklausė kam man to reikia ,atsakiau kad pokalbis įrašiniejamas ir bus perduotas į policiją, kadangi neteisėtai nauduoja duomenis, tai padėjo ragelį, tikiuosi daugiau neskambins ,nes reikės taip ir pasielgti

Anonimas

Radau praleistą skambutį iš šio numerio: +37037247959 prieš 50 min. Pradėjau googlinti ir prisiminiau kaip prieš savaitę (+/-) kalbėjau su rusakalbia moterim, kadangi rusų nekalbu padėjau ragelį. Po pirmo skambučio (greičiausiai jie) man skambino kitą dieną iš privataus numerio, kurio skaičių nerodė. Nesivarginau atsiliepti tai po 4 kartų nustojo skambinėti. Galvojau jau baigėsi jų skambučiai, tačiau šiandien vėl bandė prisiskambinti, tai perskaitęs kitus komentarus užblokavau šį numerį

As

Skambino ruskis aleksandras kazkoks, pasakiau rusu kalba kad as rusu nipanimaju :D tai nusistebejo kaip taip gali but, kazka vel ten bande sakyt meciau rageli ir paspaudziau block number

giedre

skambino moteris, kalbejo rusiskai, prisistate kaip Jekaterina, daugiau nesiklausiau, padėjau ragelį.

Petras

Skambino pora karta. Aferistai

Vaida

Skambino, nespėjau pakelti, tačiau už kelių sekundžių skambino numeris iš Prancūzijos.
Labai įdomu iš kur numerius sužino.

Paulius

Skambino. Siule ta pati ka visi ir raso. Isklausiau ir pasiuliau nueiti toli, tada perskambino jau vyras, tempe pokalbi, teko vel pasiusti dar toliau ir riebiau.

.

Šiandien skambino, nespėjau pakelt ragelio ,nes skambino tik 2 sekundes. Paskaičius atsiliepimus, džiaugiuos, jog nepakėliau.

Darius

Skambina, kalba tik rusiškai ir labai įkyriai bando sužinoti vardą, nesakydami kokiu tikslu skambina. Jei pasisektų sužinoti vardą, skambina po kurio laiko jau kreipdamiesi vardu... Siūlo "sudeginti" pinigus investuojant į vertybinius popierius per jų XPinco kompaniją.... :)

Anatolijus

Radau praleistą skambutį 12-20 d., atskambinau, atsakė rusiškai autoatsakiklis, iki galo neklausiau, padėjau ragelį.

Audrius

Skambino tik ką rusakalbis vyras. Nesileidau į kalbas - Ačiū. Viso gero

Tadas

Pins.Co
Kaip ir šia įmonę minėjo.
Skambina, jeigu atsiliepia moteris duoda vyriškiui kalbeti, jeigu vyras, kalba moteriškė.
Taip tai įtartina. Siūlo kažkokias finansines paslaugas.

Eva

Skambino 19:53, kalbėjo rusiškai vyras sakė kad skubus reikalas. Numeciau

Leonas

Skambino naktį, rusakalbė moteris siūlė užsidirbti iš prekybos vertybiniais popieriais mokant komisinius. Primygtinai nenorėjo baigti pokalbio, teko padėti ragelį... nepaklausiau, iš kur gavo mano tel, nr. Įdomu, iš kur?

Leonas

Skambino naktį, rusakalbė moteris siūlė užsidirbti iš prekybos vertybiniais popieriais mokant komisinius. Primygtinai nenorėjo baigti pokalbio, teko padėti ragelį... nepaklausiau, iš kur gavo mano tel, nr. Įdomu, iš kur?

Tija

Snd skambino rusakalbis vyras. PADEJAU rageli.

Emilija

Skambino šiandien, negalėjau pakelti. Pastaruoju metu vos ne kasdien skambina lietuviški numeriai, dažniausiai net nekeliu...

Kristina

skambino šiandien, 12-19, kalbėjo rusiškai moteris. Sakiau "nekalbu rusiškai, o ji atkakliai "davai paruski".. padėjau ragelį.

Milda

Skambino šiandien 11 ryto. Kalbėjo rusiškai, bet pasakius, kad šneku tik angliškai iškart padėjo ragelį

Liudmila

+37037247959 skambino vyras, kalba rusiskai, panasu aferistas

Marekas

Skambino gruodžio 1817:40 kalbėjo rusiškai vyras, sakau nieko nedomina ir padejau ragelį.

Marina

Skambino gruodžio 1816:47, kalbėjo vyras. Paklausė, ar kalbu rusiškai. Atsiakiau taip. Paklausiau kokiu klausimu skambina, atsakė, kad su rimtu pasiūlymu, bet reikia eiti prie kompo. Pasakiau, kad nedomina. Atsakė- kaip čia rimtai moteriai nerūpi rimtas pasiūlymas. Paskiau, kad daugiau neskambintų, padėjo ragelį...

Inga

Skambino 18.12.2018,kalbėjo rusiškai moteris,primygtinai siūlė papildomai užsidirbti,kai pasakiau kad nedomina,vis tiek atkakliai kartojo savo maldelę????teko išjungti

vaijoleta

37037247959 skambino 2018-12-14.Kalbėjo rusiškai,kai pasakiau, kad nekalbu rusiškai, atsijungė.

Nekalbu

Skambino 2018-12-14, paklausė ar kalbu rusiškai, atsakiau ne, atsiprašė ir padėjo ragelį.

Agnė

Skambino šiandien 12:06 kažka rusiškai pradėjo sakyt. O aš nesupratus numečiau.

Mil

Paskambino apie 17 val. ir klausė ar kalbu rusiškai. Atsakiau: Taip, o, prašau, sakykite kokiu klausimu skambinate numetė ragelį. Panašu aferistai.

Parašyk apie 37037247959

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.