37044420703

37044420703

Sulaukei skambučio nuo 37044420703? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 4626 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 844420703 (4 koment.)

Rimas

Rusiskai kalbejo. Siule papildomai uzsidirbti prie kompo. Rode kad is Alytaus skambutis.

Reinhardas

Kai man skambino, aš miegojau girtas, bet prieš puse metu skambino, ir tada kalbejo jauna mergina, rusiškai maskvos akcentu. Bande ikalbinti nupirkti bitcoinus. Aš jai pradejau aiškinti kad ji jauna ir durna, ir kad bitcoinai tai eiline blogybe, kad tai yra eiline finansine piramide ir kad tai sugalvojo žulikai - žydai. Tada susinervino ir pavadino mane durniu, ir pati išjunge telefona. Iš to supratau, kad tai buvo rusiška maskvos žyde, ir kad išvis, tokiomis aferomis gali užsiiminet tik tikri žydai, kurie nenori dirbti tik vogti. Lietuvoi irgi tokiu pilna.

As

Ką tik skambino. Pasiūliau pačiai neskambineti, o uždarbiauti iš naftos. Kai bus perteklius tos naftos, tai gali sau supilti į vieną vietą. Pavadino chame ????

Sim Sim

Skambino, kalbėjo rusiškai, agresyviai, prisistatė Safronovu. Kai pasakiau kad telefonas tarnybinis, griežtai pareikalavo duomenų. Pasiunčiau.... , bet mandagiai :)

birute

Ir man skambino....+37044420703, bet nekeliau ir aciu dievui, o iskart ieskojau info...

Matilda

Ir man skambino.
Laiko vagys.
Žvejoja ir ieško kvailų žuvelių.

Daina

2019-02-11 apie 12:15 val skambino kalbėjo vyriškis rusų kalba, nesigilinau ir padėjau ragelį.

DAnutė

skambino ką tik, paklausė rusiškai ar galiu kalbėti. Išjungiau iš karto, nes mano aplinkoje tokiu balsu/kalba/... nėra, supratau, kad interesai nesutaps. Trukmė skambučio 7 sekundės.

Algis

Skambino šiandien 2019020815:40 tema ta pati kaip ir visems.Pasiučiau rusu kalboj labai toli, toli ir mažais žingseliais. Išjungė telefona

Domantas

Buvau tevystes atostogose ir turejau kazkiek laiko ir siaip nuotaika buvo gera tai pasitestavau savo rusu kalba (kuri pas mane pasitvirtino, kad istiesu skurdi) bachuras ikyriai siulo investuoti, prisesti prie kompo ir paziureti kaip viskas vyksta... as ji trolinau (juokavau), o jis vistiek savo ir jam nesvarbu, kad jis sugaiso 20-30 minuciu savo laiko, kai as su juo tik bajeruoju, zodziu jeigu futbolinsit tai nepavyks toks jausmas, kad pas ji laiko marios ir papezeti jis labai megsta. Tai beviltiska sakyti, kad neidomu arba nenori kalbeti, reikia deti rageli ir viskas....

Henrikas

Kažkoks durnius kacapas siūlė išsigelbėjima invstuojant monetas v mirovije rinki.
tikras durnius

LUCIJA

Šiandien skambino numeris +37044420703 . Vyriškio balsas, kalba rusiškai.Pasakiau, kad nedomina ir padėjau ragelį

Kristina

Skambino ir man, kadangi buvau darbe numečiau. Laukiau gana svarbaus skambučio tad bandžiau atskambinti, bet bandant atskambinti pasigirsta automatinis pranešimas "numerio, kurį surinkote - nėra" tada pamačiau komentarus čia ir užblokavau.

Hara

Šiandien, 2019.02.01, 09:30 skambino šis numeris, pažadino mane, kaip nekeista :D nekėliau, nes nekeliu nepažystamiems numeriams, nebent žinau, kad kažkas svarbaus skambins. Mačiau, kad buvo užrašyta "Telšiai", bet nepatikėjau (nes numeris atrodo ne toks..).
Paieškojau čia, pasirodo aferistai ir užlokavau☺ Būkit atsargūs žmonės

Artazz

Kažkokie dalbajobai kacapai rusiškai bandė aiškint, kad turi dalykinį pasiūlymą. Pasiunčiau nachuj, daugiau nebeskambino.

Life_Liker

Лохотронщики с форекс компании, ищут очередных жертв.

Jurgita

Skambino 2019.01.28
Taip kalberjo rusiškai apie pinigus, biržas. Aferistai, chm įdomiai būčiau neatsiliepusi, bet parodė, kad skambutis iš miesto Telšiai, tad nieko nepagalvojusi pakėliau. Būtų malonu, kad paplatintų ir FB kas šį numerį.

Rasa

Skambino šiandien numeris +37044420703, kalbejo rusiškai greitakalbe. Padėjau ragelį.

Artūras

sausio 25 d. 19:49 gavau trumpą "majaką". Neperskambinau, o.kai perskaičiau čia apie šį numerį, užblokavau jį. Manau, kad atsienka kam skambinti pagal mūsų duotus įvairius skelbimus internete, o gal dar iš kur kitur? Žiurkė ir liks žiurke.

VILMA

ŠIANDIENA MAN SKAMBINO TAIP PAT ŠIUO NUMERIU. KALBĖJO PRADŽIOJ VYRIŠKAS BALSAS KAŽKOKIA UŽSIENIO KALBA, PO TO PAKLAUSĖ AR KALBŲ RUSIŠKAI, BET IŠJUNGIAU TELEF., SUPRATAU, KAD KAŽKAS NE TAIP. DABAR NUSPRENDŽIAU PASIDOMĖTI APIE ŠĮ TELEF. NUMERĮ, PASIRODO..

Joana

Šiandien skambino. Vyriškio balsas, kalba rusiškai, triukšmas girdisi. Pasakiau, kad nedomina ir padėjau ragelį. Dar 2 kartus skambino, nepakeliau. O po to užblokinau. Būkite atsargūs!

Jurgis

Aferistai.

Dalia

Vyriškis kalbėjo rusiškai kažka apie biržas, pokalbi pabaigiau greit. Aferistai. Atsargiai!

rI

2018-01-22 9:34 RUSIŠKAI , FONDŲ BIRŽOMIS VILIOJA, NĖJAU Į KALBAS, ATSARGIAI, NEUŽKIBKITE !!!

Gunars , Latvia

Scammers, 21.01.2019 , tried to offer Microsoft shares, invest money. Could not answer any essential historical data, normally any broker could answer.

[LATVIAN] Tie ir interneta krāpnieki, runā krieviski, cenšas izkrāpt jūsu naudu pamatojoties uz Microsoft akciju gaidāmā pieauguma, viņiem it kā draudot jauni daudzmilijardu līgumu ar ASV militāro industriju. Nevienu saprātīgu un nesenu vēsturisku faktu, pat finansiālo, nespēja atbildēt.

Ana

Skambino vyras kalbejo rusiskai, galiniamefonegirdejosi triuksmas. Kalbejo apie pinigus, nafta..

Jolita

Paskambino vyriškis, kalbantis rusiškai, gražiai paklausė, ar galiu kalbėti, atsakiau, kad nelabai, jis atsakė, kad pokalbis užtruks tik 2 min, aš nutraukiau pokalbį. Įtarimą sukėlė, tai, kad telefone rodė tel nr. Ir miestą - Telšiai. Nei vieno nr.skambinančiojo nerodo apčioj miesto, iš kurio skambina, bent jau man ????????????

DK

Skambino ir greitakalbe kalbėjo rusiškai kažką apie tai, kokie baisumai pasaulyje darosi. Nesileidau į kalbas, pasakiau, kad nedomina ir padėjau ragelį.

Alla

Nesupratou as turiu darbo.

Regina

Ką tik skambino,vyras, rusiškai labai greitai kalbėjo,pasakiau,kad nesuprantu,padėjo ragelį. Būkit atsargūs.

Tat

Skambino įkyrus vyras, kalbėjo rusiškai, norėjo informacijos, neva duomenys renka, sunku buvo atsikratyti. Aferistai. Bukite atsargus!

Sigitas

Kažkokia moteris, aplinkui atseit triukšmas, kažką bando aiškinti, kad akcijomis prekiauja, žodžiu aferistai, traukia pinigus matyt už prakalbėjimo laiką ir pan. ...

valerijus

Skambino tris kartus. Kvailas, kad kalbėjau. Visko bandė išsiaiškinti, labai gudrus, tiesiog renka informacija ir bando psichologiškai paveikti. Ne tik aferistai, kas ir taip aišku, bet ir hakeriai. Dėl to jiem reikia per skaipą pasikalbėti. Ragelio nebekelsiu ir niekam nepatariu kalbėtis net vienos sekundės. Parazitai ir skeriai, vagia laiką, pinigus ir griauna žmonių gyvenimus.

kz

tas pats kaip ir kitiem, sukciai kazkokie

Piktas

442038973386 neimanoma ju atsikratyti jau kokius astuonis kartus blokavau numeri skambina vis is kitu jau ir pasiuntes buvau visvien skambina apsimeciau kad nesuprantu rusiskai tai ciut nebando ismokinti tos kalbos aferiugos konkretus bukit atsargūs...

N.Z.

Skambino ikirus vyriskis, sake kad is Trading Central. Kalbejo rusiskai. Siule papildoma darba fondu birzoje. Prase prisijungti prie Skype, kompiuteryje arba planseteje, kad parodyti kaip atrodo darbas ir jeigu nepatiks, atsisakysiu. Pasakiau, kad neturiu Skype ir man nereikia sito. Ikiriai siule parsisiusti. Atsisakiau. Nes man pasirode itartinas. Fone buvo kazkoks triuksmas. Kad vaidino kad jis birzoje ir ten surmulis. Tiesiog viskas keista. Manau aferistas.

Berta

Konkrečiai sukčiai, šnekėjo vyras rusiškai ir itin norėjo prisijungti per Skype į kompiuterį (screen share funkcija, kurios pagalba galima valdyti kompiuterį). Jei tai nesukelia alermo, tai nežinau kas galėtų. Numeris užblokuotas po pirmo skambučio. Siūličiau daryti tą patį.

Radvilė

Skambino šiandien t.y.2018.11.15. Skambino daug kartų.Pirmą kartą nieko nesupratau,girdėjosi kažkokia šnekų maišalynė,panašu į parduotuvę ar kavinę.Padėjau ragelį. Po minutės paskambino vėl.Kalbėjo rusiškai , moteris prisistatė kažkokios firmos atstovė.Atsakiau,kad nieko nenoriu.Skambino dar ir dar,tada išjungiau garsą,o paskui visai išjungiau. Sukčiuvienės būta tikrai atkaklios. Būkite,mielieji,budrūs

Rasa

Kalba rusiškai, prisistato kaip fondų biržos atstovas.

Parašyk apie 37044420703

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.