37052078729

37052078729

Sulaukei skambučio nuo 37052078729? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1830 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852078729 (0 koment.)

X

Skambinimo man istorija nesiskiria nuo kitų. Skambino rusakalbis, pasakiau, kad nekalbu rusiškai. Sako "taigi gyvenai ten ir ten (neišgirdau tiksliai kur anot jo aš gyvenau) turi kalbėti rusiškai, kalbėk", tingėjau kalbėti su juo rusiškai, tai apsimečiau, kad nekalbu ir paklausiau kas skambina. Padėjo ragelį.

Rita

Skambino vyriškis, šiaip jau labai maloniu balsu, bet kai pasakiau, kad kalbam lietuviškai, labai jau naglai pareiškė, kad aš PRIVALAU kalbėti rusiškai! Dar kartą pakartojus, kad kalbu lietuviškai, išjungė. Įdomu, kodėl savo paslaugų nepasiūlė lietuviškai - gal lietuviškai tie makaronai apie ausis nesisuka? :D

Saras

Ir aš šiandien sulaukiau Jų skambučio, vinioti liežuviu ruselis gerai moka, bet kiekvieną kartą prigavus meluojant, nes apie siūlomą cloud kripto kasimą žinau nemažai, keisdavo temą lyg nielur nieko ir toliau makaronus kabindavo. Nepasigaukit ant šių aferistų, o jei jau pasigavote, na ką - žiopliai ;D

Alex

Sveiki, skambino ir man kelius kartus, as pasakiau kad mano numeris yra neskelbiamas ir paklausiau is kur gavo, tai pradejo rekti kad as pats sutikau kad man paskambintu, labai nagli veikejai. As jiems pasakiau kad parasysiu pareiskima prokuraturon jei dar karta paskambins ir padejau rageli. Tiktai taip galima ju atsikratyti. Tai yra zulikai

Nu

Skambino vyras, kalbejo rusiskai. 2kartus paklausus ar kalba lietuviskai padejo rageli.

vvvvv

axujielinus kazkokia ruske pakambino, prisiszvengiau ispizdavojau ant galo nx pasiunciau :)

G

Panašu ,kad aferistai kažkokie. Kalba rusiškai ir man liepė rusiškai kalbėt. Nekalbėjau

Migla

Skambino ir man, prašė kalbėti rusiškai. Prisistatė iš Quadrum centro.
Klausė ar naudojuosi internetu, ir ar žinau kas yra kriptovaliuta. Kai toliau kalbėjau lietuviškai, paprašė kalbėt rusiškai, bet nesutikau. Atsakiau, kad suprantu, bet nekalbu.
Gavau atsakymą: "O man sakė, kad kalbate". Kai paklausiau ar tikrai skambina ten kur reikia ir nesumaišė nieko - nutraukė pokalbį.
Visiškai neaiški veikėja.

Xx

Skambino moteris, kalbėjo rusiškai, neprisistatė, iš pradžių automatiškai atsakiau, kad ne ten pataikė, bet ji pradėjo ant manęs rėkti aiškindama, kad paskambino ten kur reikia. Paklausiau iš kur gavo mano telefono numerį, pasakė, kad iš marketinginės bendrovės, kuriai pati daviau savo numerį. Pasakiau, kad nedaviau ir puikiai žinau, kad įstatymiškai negali man skambinti, tai pradėjo rėkti, kad žino įstatymus geriau nei aš ir turi teisę man skambinti. Tada pradėjau šnekėti lietuviškai, pati numečiau ragelį. Daugiau nebeskambino.

Vida

Skambino rusakalbe moteris klause lyg ar galiu kalbeti, pasakiau lietuviskai, vel paklause kazka, sakau kad nesuprantu rusiskai ir padejo rageli

Saule

Skambina kelis kartus per diena, net velai vakare.

Gerdaruta

Skambina rusakalbė moteris klausia ar galiu kalbėti rusiškai. Po to numetė ragelį.

xx

Rusakalbė moteris, nemandagiai paklausė ar galiu kalbėti. Numetė ragelį paklausus su kuo kalbu.

X

Kazkoks ruselis skambina, siulo savo investavimo paslaugas, pasakiau kad nereikia, padejau rageli, poto vel skambina sakau nebeskambink cia, ir padejau rageli, tada dar 2 kartus skambino ????????

Parašyk apie 37052078729

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.