37052111791

37052111791

Sulaukei skambučio nuo 37052111791? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1239 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852111791 (0 koment.)

Lina

Man irgi skambino tas nr sakė kad aš jos vaikinui skambinėju. Sakė čia to jos vaikino telefono numeris.

Karolis

Skambino 2 kartus man ir veliau po keliu minuciu 2 kartus mano broliui sake ispradziu del picu uzsakymo o per paskutini skambuti
Isgirdo kaip mano suo loja ir pradejo sneket apie mano kaimynu skundimus del suns lojimo tai nemanau kad cia robotas

alfa

man skambino tipo ale kaimyne kazkajp nekilo mintis paklaust is kur nr gavo sako ar tik ne jus triuksmaujat garsiai su muzika as diena miegu sako jai paskui i darba sakau nu gal as sakau pasistengsiu tyliau ta, tai gal man patriuksmaut kokia muzika megstat sakau prasau leisk ta savo muzika,ta pradejo kikent kaip psiche net neleido pasakyt kanors ant nervo paime sakau tau su galva negerai eik nusizudyk ;DD

juujuju

durnelei cia robotas :D skirtas pokstauti.... tesiok kompas jau irase tikro zmogaus balsa...

Draugų Pokštas

Pokštų robotas. Siunčia atsakymus siuntėjui - pokšto krėtėjui. Kad siuntėjas pasijuoktų. Nepavojinga

Augis

o man kliedejo kad as tipo 3 picas uzsisakiau ir kad driveris neranda tikslaus adreso, aiskinu kad nieko neuzsisakiau o ta i kalbas nesivelia, sako 35 eurus jai tipo nuskaiciuos uz tas picas jai nepaimsiu tai susinervines padejau rageli, kazkoks durnynas:)

Vytautas

Kliedi apie paliktą raštelį ant automobilio, ant kurio nurodytas mano (darbinis!) telefono numeris. Paklausus, koks raštelyje nurodytas valstybinis automobilio numeris - keičia temą. Galiausiai pokalbio pabaigoje pradėjo paistyti apie taip, kaip draudimo pagalba nemokamai susitvarkys savo automobilį ir pradėjo juoktis. Viskas kaip ir aišku

ginc

‭+370 (5) 2111791
skambino sake kad virsinau greiti ????
pasiunciau ant 3-ju raidziu

kilmininkas

Skambino porą kartų "Privatus numeris", nekėliau, tada gavau iš bitės žinutę apie praleistą skambutį, buvo parašytas šitas numeris. Paskambinau ir robotas atsiliepė, sako man "if you receive call from this number, your friends making jokes on you" (Jei tau skambino šis numeris, draugeliai prikolin iš tavęs)

Agata

Skambino šitas numeris. Apgaudinėjo, kad nušovė radaras mane, siūle baudą susimokėt 400€ arba atims teises pusei metų. Bet nepataikė spėdamas su mašina????

Alma

Paskambina ir sako, kad aš jos vaikinui skambinėju nors pirmą kartą tą numerį matau tai aš jei ir aiškinu, o ji man vistiek savo varo poto jau sako kad ten ne vaikinas o vyras tai pala man 16 metų ir su vyrais bendrausiu? Nu ir aš jai pasakiau, kad man 16 metų ir pnš nusijuokė ir numetė tai nežinau labai keista buvo.Viska atkartojau ka pries tai mergaite rase nes buvo viskas taip pat.zodis zodin.

Gabija

Paskambina ir sako, kad aš jos vaikinui skambinėju nors pirmą kartą tą numerį matau tai aš jei ir aiškinu, o ji man vistiek savo varo poto jau sako kad ten ne vaikinas o vyras tai pala man 16 metų ir su vyrais bendrausiu? Nu ir aš jai pasakiau, kad man 16 metų ir pnš nusijuokė ir numetė tai nežinau labai keista buvo.

Parašyk apie 37052111791

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.