37052140097

37052140097

Sulaukei skambučio nuo 37052140097? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1981 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852140097 (3 koment.)

xuilo

Šie dažnai gali žinoti jūsų vardą.
Vienas iš realiausių šaltinių kur sužinojo, jei esate viešai pirkęs domeną. Jūsų kontaktai tokiu atveju viešai prieinami internete.
Kitas būdas soc. tinklai.

Šiaip eiliniai kacapėliai-aferistai. Jei turit laiko galit iš jų pasityčiot, nes labai nervinasi tada, o jei ne, tai nekelkit ir blokuokit numerį :))

wd

Rusakalbis vyras... iškalbingas, įkyrus, labai sunku pertraukti. Panašu, kad turi psichologinius bendravimo pagrindus, kuriuos gan neblogai naudoja. Tema crypto valiutos:) Manau neverta perskambinti, jei neatsiliepėt...

m

ką tik skambino kažkokią firmą 'genesis', sako: chotim pogovorit, klausiam "a ciom?' atsakė - o xue tvojem :D

Jonas

Sulaukiau sio skambucio sekancia diena po to kaip skambino is rusisko numerio. Kaip skambino ir rusisko kniso prota apie kripto valiutas, kreipesi vardu, pasakiau, kad noriu bendrauti Lietuviskai tai sekancia diena paskambino is sio numerio, palkause ar noriu gero pasiulymo bet vel ruysiskai, pasakiau kad ne tai iskeike.. Galetu VSD susidometi siuo numeriu...

Jonas

Kreipiasi vardu, kai pasakau,kad nelabu rusiškai, pradeda keiktis. Tokiais galėtu susidomėti motulė rusija, nes labai iš blogos pusės reprezentuoja savo šalį. Padugnė.

Mindaugas

Ką tik skambino, kalbėjo rusiškai sakė turi labai gerą pasiūlymą, pasakiau nedomina, neatsikabino sakė labai geras. Mane nustebino iš kur sužinojo mano vardą, numerį užblokavau.

Zilva

Skambino du kartus, viena karta kai pasakiau kad nekalbu rusiskai pasake "pasol nx", kita karta isvadino "dalbajobu".

karolis

16.23 skambino

Gediminas

Skambino ir man. Kalba rusiškai, neva aš domėjausi kriptovaliuta ir pan. Tik man įdomu iš kur vardą žino. Paklausius iš kur skambina sako iš Maskvos.

Jonas

Kelis kartus skambino. Rusakalbiai skameriai. Kai pasakiau, kad nekalbu ruskai, tai padėjo ragelį. Užblokavau numerį :)

Vilmantas

Ka tik skambino. Rusiskai kalbejo ir siule kazkoky darba. Nieko nesupratau. Nekelkit

Paulius

Skambino rusakalbis vyras, siūlė kažkokias investicijas į kryptovaliutas, minėjo, kad labai pelningos. Jis pageidavo, kad bešnekant su juo prisėsčiau prie kompiuterio, jog parodytų kažką, bet kai pasakiau, jog neesu prie kompiuterio, tai klausė kada būsiu, jog galėtų perskambinti. Kai paprašiau, kad atsiųstų informaciją apie savo produktą, jog galėčiau susipažinti su informacija, tai pasakė, kad su manim susisieks kitas žmogus ir užsirašys mano el. paštą.
Nerekomenduoju su šia kompanija prasidėti, nes patikimumu čia nekvepia.

Jonas

Skambino rusiškai kalbanti boba iš kažkokios tai trading kompanijos ir bandė siūlyt kažką, kur beveik nieko nedarant gaima uždirbti daug pinigų. Paklausiau, kodėl ji pati nepasinaudoja tokia galimybę, sakė, kad naudojasi. Tada paklausiau, kodėl tada vis dar pigiai dirba call-centre - tai nesugebėjo logiškai paaiškint. Dar paknisau jai protą iki tol kol pati susinervinus pasakė "nu ir pashol naxui" ir numetė ragelį.

Andrejus

Skameriai. Pristato, kaip kompanija "Investing" arba Genezysfund.com.
Tiksliai negaliu pasakyti, bet atrodo, kad man skambino tas pats zmogus jau du kartus. Praeita karta pasake kad is Londono :). Dabar kad is Rygos.

m

pakelus rageli girdejos kazkokie garssai bet niekas nekalbejo. Atskambinus nejungia.

V

Skambino ir man. Kai nesnekejau rusiskai isvadino dalbajobu.

Genesis

nelegaliai siūlo finansines paslaugas.

hh

Sukčiai

Gintaras

Rusiškai kalbantis sukčius, nekelkite

M

Rusiškai kalba ir buktai pristato kažkokią firmą 'genesis', tipo siūlo uždirbt kokiose tai finansų rinkose :)

Antanas2

Skambino. Snekejo rusiskai. Kazka apgaut norejo

Antanas

Kremliaus trolis naudojosi siuo nr 37052140097

Parašyk apie 37052140097

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.