37052476462

37052476462

Sulaukei skambučio nuo 37052476462? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 8237 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852476462 (13 koment.)

Laur

Visai nefainas skambutis. Siūlė įsigyti nuolaidų kortelę, su ja ale įvairios nuolaidos ir pasiūlymai. Supykino net ne kosminė kortelės kaina, o pati kalbėsena su klientu, gyvenime dar taip nesu girdėjusi. O dar kiek informacijos apie mane prisirinkę.. :D

GDPR?

Man įdomu iš kur jie gauna asmeninius duomenis, pvz. pristatymo adresą žinojo, nors nieko nebuvome tuo adresu pirkę, naujai persikėlėme. Tuo adresu buvo pirkta tik iš užsienio. Matyt kažkuri kurjerių įmonė nutekina informaciją.

KLAIDA

Skambinėja ir nekalba,pranešiu policijai...

Ne Deimantė

Paskambino (vėlai vakare) ir paklausė ar su Deimante kalba, man pasakius, kad ne, paklausė - o su kuo, sakau - ne su Deimante. Tai nieko - noriu pasišnekėt su Jumis. Nesutikau. Bet jei tai Dormeo toks naujas marketingas, tai žinokit - LABAI PRASTAS. nes klientas iškart idijotu laikomas :)

lina

Man jie pastoviai skambineja, pries pusmeti nusipirkau ciuzini tai dabar pastoviai skambineja ir siulo viska. kaip ju atsikratyt? gal turit koki patarima?

Lithuania Lithuania

vika

Top schop,dormeo duotas nr.852197093...o sitas visai kitas..Ir kam teko telefonu kazka nupirkti?

Majakas

Ot gaidziai, . Ciuju situacija tokia, kad reikai paskambineti zmonems ir knisti prota kaip reikai viska pirkti, bet tu tingi tai daryti, bet tavo callus mato ar skambinai, ar vel pratingejai. Majakas irgi call. Tai ir majakina.

Lithuania Lithuania

Ignassin

Skambino 2017-11-30 dienos metu. BUvo pietųs tai neatsiliepiau. Tik tiek, kad dar tebeveikia ir skambinėja.

Lithuania Lithuania

SPAM

SPAM "Topshop"

įkyriai skambinėja ir siūlo savo prekes

Lithuania Lithuania

neziniukas

Sis numeris pastoviai skambina vakarais, pradzioje nesupratau ir atsiliepdavau, bet niekas nekalbedavo. Veliau pradejau neatsiliepti, bet ikyrus skambuciai nesiliauna. Nesuprantu, kodel tokius nachalus negalima sutramdyti?

Lithuania Lithuania

Laisvė

Nuo vakar pradėjo skambinėti ir man, bet nė vieno karto nespėjau atsiliepti. Ačiū už informaciją. Su Dormeo ir TopShop atstovais jau teko susidurti - įkyrumas neapsakomas. Vieną kartą vos ne per prievartą siūlė įsigyti "kaldrą". Taip ir pasakė - kaldrą! Atsikratyti neįmanoma - kalba tokiu greičiu, kad nelieka nieko kita, kaip išjungti telefoną.

Lithuania Lithuania

Ignas

Vakar skambino. Prisistatė kaip iš "Dormeo". Atsiliepiau ne aš (anas numeris mano vardu ir telefonų knygoje yra), bet kas atsiliepė davė mano numerį. Man dar neskambino.

Lithuania Lithuania

kukis

Aš tai nekeliu, ka sako kaip paskambina?

Lithuania Lithuania

Topshop

skambineja reguleriai , kiekviena diena , uzbokuoji , skambina is kito numerio

Lithuania Lithuania

Pelėda

Topshop numeris. Skambina per dieną po 10 ir daugiau kartų. Skambina vakarais, per išeigines dienas. Esu įsivedusi šį numerį, tai neatsiliepiu. Bet tokio įkyrumo tai reta.

Germany Germany

tysko

Aciu uz info,tikrai ikirumas neispasakytas kiekviena diena praleisti skambuciai:)

Lithuania Lithuania

inga

Top-Shop, Dormeo

Lithuania Lithuania

zuikis

kieno tai numeriukas?

Lithuania Lithuania

Pink

Top-Shop, Dormeo

Lithuania Lithuania

Bananas

Dormeo

Parašyk apie 37052476462

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.