37052507004

37052507004

Sulaukei skambučio nuo 37052507004? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 56974 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852507004 (35 koment.)

Denis

Ką tik ir man paskambino. Mergicka pradėjo šnekėti kad tai apklausa ir iškart duoda klausymą - kiek jums metų? Aš sakau - stop, jūs žinote kad jūsų numeris rodomas pas mane kaip spamas? Nuo jo sakė, bet mes ištikrųjų esam apklausos kompanija (pavadinimas). Paskui sakau kad jau paguglinau jūsų numeris ir mačiau daug negatyvų atsiliepimų. Sakė - žmonės daug ką rašo.. ir padėjo ragelį.

Stanley

Skambino, prisistatė kažkokia aoklausa apie visuomenės problemas. Tačiau iš karto pajaučiau kažką įtartino, nes iš garso buvo aišku, kad skambina tikrai ne iš telefono, o per kelis kompiuterius ar telefonus. Pasakiau, kad negaliu šnekėti. Skaitau komentarus ir stebiuosi kaip tie aferistai gali skambinėt ilgą laiką iš to paties nr., klausinėti apie adresus ir pajamas, o milicija nieko nedaro. Matyt su jais kartu "dirba".

Neatsiliepiau

Neatsiliepiau, nes aisku, kad kalbes vejus, nes is Vilniaus. :)

skambutis

Paskambino kažkokia ponia, labai mandagiai šnekėjo ir norėjo atlikti apklausa apie internetą, tik iškart pasirodė keista, nes balsas atrodė, kaip iš programos, labai monotoniškas. Pasakiau, kad dabar neturiu laiko, tai dar pasidomėjo ar gali atlikt apklausa kėlių valandų bėgyje arba už poros dienų.

Igor

Я в роуминге, постоянно названивают, подозреваю что мошенники судя с комментариев.

Skambutis

Skambino šiandien vyras vardu Raigardas, mandagus, maloniu balsu. Atseit vykdo apklausą apie radio stotis. Paklausė, ar gyvenu mieste, miestelyje, kaime. Šiek tiek suklusau, pasakiau mieste, bet matomai pauzė jam nepatiko ir mandagiai atsisveikinęs padėjo ragelį.

ab

Gal praneskime visi apie sukciu tel.nr epolicijai, nes i viena zmogu vargu ar jie reaguos, bet jei musu praneseju bus daugiau, tai gal bent teleoperatoriu ipareigos atimti is sukciu tel.nr, kuris kaip suprantu jau pora metu nesikeicia, vadinas sukciai niekam nerupi, ir jie toliau apvagineja bobutes.
Tiesa epolicija ikeliant pranesima reikalauja kartu ikelti max 20mb video, kas su tel gaunasi max 1min,(o tai realiai barjeras, kad nieks negaletu nieko ikelti, tad kam tada svaiste musu mokesciu moketoju pinigus epolicijos projektui, bet padare taip kad skundu pateikti butu beveik neimanoma), tai nufilmuokit bent 20sek. su savo mob.tel.beleka ir tiesiog aprasykit sukciavimo esme zinutes tekste, arba dar geriau jei kita kart panasus sukciai paskambins, ir busite namie pasiruose kita tel su diktafono programele,tai irasyki audio pokalbi, patalpinkit google drive ar kitur kur galite, ir papildomai ikelkit audio iraso nuoroda pranesimo epolicijai tekste(nes vel gi epolicija tiesiogiai nepriima audio failu, o tik video). Epolicijos pranesimus galima siusti siuo adresu:
https://www.epolicija.lt/web/guest/choose-reporting-service-guest

Mes per mokescius sumokame eplocijai savo pinigus, priverskime juos dirbti savo darba saziningai ir gaudyti sukcius, o ne jiems pataikauti.

Danutė

labai įkyrūs vyriškis skambinėja jau tris paras kas dieną atsiliepus - pyksta, klausė ape radija ... klausiau kas toksai gerbiamasi s - Visvaldo Petroko vardu prissitatė, siųlė televiziją, nuotraukų, įkyrus sukciai NEATSILIEPKITE.

NIJOLĖ

Man ir gal kokį 10 kartų skambino. kasdiena skambinėja

123

praleidau skambuti 2021.05.04d. , bandžiau perskambinti, atsakymas buvo,-tokio numerio nėra. (apie 37052507004)

Vaida

Skambino ką tik, pristatė kaip apklausos įmonė. Apie teisėsaugą klausinėjo, kiek gyvena asmenų vyresnių nei 15, kiek man metų, ar Vilniaus mieste, specialybė, bet šiek tiek ir kūriau, didinau skaičius. Bet daugiau jokių asmeniškų klausimų nebuvo. O pasirodo čia gali būt aferistai, nuostabu. Nebekelsiu gyvenime nežinomiems numeriais.

Janute

Skambink vyriškis, prisistatė kaip Visvaldas Petrokas, minėjo, jog renka informaciją apie radio stotiss ir todėl jam buvo reikalinga mano informacija... Prašė iš pradžių miesto, vėliau kiek radio įrenginių turiu bei kiek televizoriu, tada paprašė tikslaus adreso (buto ir panašiai)... Nnežinau ar kreiptis į policiją, nes Visvaldas Petrokas man skambina jau septintą kartą... Skamba lyg sukčiai...

Vėl

Vel skambino, kelias dienas iseiles

Galina

Itartina . Norėjo apklausti del radiostočio veiklos. Kai pasakiau jog gyvenu Vilniaus m. sako kad siandien jau daug Vilniečių dalyvavo ir padėjo rageli.

Ir skambino

Ir skambino, teiravosi dėl apklausos radijo. Kai paklausė dėl pajamų, pasakiau kaip Benderis: - gal Jums dar pasakyti kur raktas nuo seifo guli? Padėjo ragelį.

jekaterina

Skambino porą kartų. Atsiliepiau šiandien, vyriškis kažkoks, pradėjo apie kažkokią apklausą sakyti, bet ryšys bivo blogas. Pasakiau neadalyvausiu, bet matyt buvo ne vienas,nes kažką pradėjo tarpusavyje kalbėti, ir padėjo ragelį.

Klientas

Skambino. Prisistatė, kad vykdo apklausas apie televiziją ir wifi. Labai domėjosi kiek namuose telefonų, kompiuterių, koks atlyginimas.

Gintautas

Skambino kazkokia moteriske.Prisistate is apklausos tarnybos.Domejosi kokias radijo stotis klausausi.O pokalbio pabaigoje domejosi kokios pajamaos.Paskiaus ka valstybe duoda,ta ir gaunu...ir nutrauke pokalbi.

Lempute

Skambino kažkokia moteris, tipo mielu balsu kalbėjo. Minėjo kažkokią apklausą ir pradėjo klausinėti klausimų susijusių su mano adresu, pvz.: kokiame rajone gyvenu, ar namo numeris. Net nežinau ką daryti, kai paskaičiau komentarus tai bijau, kad dar kartą skambins. Rimtai žiauriai sunervino ...

Melisa

Skambino man ketvirtadieni, tipo dare apklausa apie kazkoki radija, ryšys ju buvo blogas tai beveik nieko negirdejau, pasakiau kad negaliu kalbet nes darbe, tai pasake kad sestadieni paskambins ir numete, tai dabar jau antra diena skambineja kas 20min, imeciau i juodaji sarasa tai ateina pranesimai kad vis dar skambineja, nejaugi jiems nedaejna kad nenori su jais kalbet!!

kristina

skambino, manau "slaptas pirkėjas", dirba žmogus svo darbą

E

paskambino ir tylėjo

E

Skambino , sakė darė apklausą apie internetą ir televiziją, pasakius, kad neturiu jokių planų televizijos iš balso susimėtė ir šiaip visas pokalbis keistas, nes tas kas šneka mėtosi tarp savo žodžių.

Asta

Skambino, pradejo klausinet atseit apklausa, bet iskart apie passworda, ar zinau. Palinkejau gero darbo ir atsisveikinau... bet mama uztai nepaklause, kai kitakart paskambino, atsake i klausimus ir pradejo skambinet jai... teko uzblokuot. Nezinau net ka tokiu atveju daryti, ar skambinti i Policija?

vėjūnė

Jau kelis kartus skambino, šiandien taip pat, neatsiliepiau. Skambino vyrui kalba rusiškai, vyras pasiuntė kuo toliau.

Alergiškas bukiems

Aš negaliu patikėti žmonių mentelitetu..

As

Ką tik skambino,neatsiliepia.Ir net nebando šių perskambyneti.

Anonymous Master

Kol jūs atsakinėjate į nekaltus klausimus, yra nustatoma jūsų lokacijos vieta, tikslus adresas, o vėliau esate sekami jei atitinkate tam tikrus rodiklius.

Mergina

Skambineja kasdiena man. Nekeliu, dabar juodąjam sąraše, nes trukdo kasdiena. Reto įkyrumo

Rrr

Ir man skambino šis nr. Pamačiau rodo: Vilnius. Jei tokie nr., kaip Vilnius-Kaunas skambina, tai nieko gero, nes arba įsiūlyt ką nors nori arba apklausos. Kaip ir kiti, panašaus tipo nr., iškeliavo į juodųjų sąrašų savartyną

Diana

Skambina jau ketvirta karta neatsiliepiu jau nusibodo

Nerida

Skambina jau kokia savaitę, net ir savaitgaliais tuo pačiu metu, apie 11-12 val. Pirmą kart pakėliau, atsiprašiau, kad negaliu kalbėti, bet dabar tas įkyrumas veda iš kantrybės. Nu šakės

Lina

katik skambino i vaiko tel. nepakelem.

Elfonsas

Cia skambino Buratino anukas Pinokis.Praso paskolinti malku ziemai...

Lietuvė

Skambino vakar ir šiandien. Neatsiliepiau. Paskambinus sako, nepasiekiamas nr.

Merita

Skambino mergina-apklausa apie TV, internetą... Ir po daugelio klausimų perėjo prie asmeniškumų.. Kiek metų, seimyne padėtis. Kiek abu ir po kiek uždirbame, kojs praeito mėnesio atlyginimas ir pan. Tai sakau kaip čia - pradėjo apie TV, o baigiam apie mano piniginės storumą..nu tai čia Statistika atseit.. P. S. O paskui VMI issikviecia ant raudono kilimėlio..
Vyrui prieš 3-4 m. taip buvo-nepatiko VMI mūsų Maximos nuolaidų kortelės apsipirkinejimo duomenys... Būkite atidesni, kam duodate "interviu"..
Gal čia ir nk tokio, tačiau aš pasijaučiau kad jau per daug į asmeniškumus lenda...ale LT koks saugumas domisi

Mg

Skambinėja vaikuj ir klausinėja kiek metų ir tt

Komentatorius

skambineja pastoviai, neatsiliepiu ir nezadu, tegu jie eina ant 3ju raidziu su tokiais skambinejimais. kaip numeri uzblokuoti?

shudmaliai

Skambina, trukdo dirbt. Lai pinigus moka, tada atsakinesiu

Rasa

Ir man skambino šiandieną. Bandžiau atskambinti, tai pypsi ir nebeleidžia. Dabar tik pamačiau kitus komentarus

Skambineja

Jau trecia diena iseiles skambineja, ikyriai taip

Taip

Skambino neseniai bet labai trumpai, nepakeliau.

xxx

skambino man sitas numeris. nekeliau. paskaiciau atsiliepimus- uzblokavau

Pilietis

Sveiki visi, skambino ir man šiandieną. Klausė ar gyvenu vienas ir kiek metų. Atsakius kiek metų pasakė, kad šios dienos tokio amžiaus žmones jau apklausė. Atsisveikinom ir padėjo ragelį. Perskambinti taip pat nėjo. Paskambinau į "Kantar TNS" Patikino, kad tai jų numeris, paaiškino kodėl pokalbis buvo toks ir pasakė, kad jie numerį naudoja tik išeinantiem skambučiam dėl to perskambinti nepavyks. Patikino, kad ne sukčiai.

3lnino

Skambino kelis kart plius iš laidinio. Reiktu perduot policijai kad visiems neskambinetu.

Labas rytas

Skambino pries pusvalandi nekeliau,telefone rode kad is vilniaus

Pilietė

Ką tik skambino, pakeliau ragelį, o už 2 sekundžių skambintojas metę ragelį. Matyt aferistai.

Kažkoksai

Skambinėja ne pirmą kartą jau, nekeliu ragelio, bet reikės kada atsiliept, pamatyt, kas toks ir ko nori.

Max

Skambino nekeliau.sian trys kartus ir nekelsiu.aferistai kaskokie.

Nežinomas asmuo ji

Skambineja kas 10min Vos ne kiekvieną dieną parašyti jam neįmanoma norėčiau paskambinti bet bijau (Šiauliai)

Parašyk apie 37052507004

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.