37052507004

37052507004

Sulaukei skambučio nuo 37052507004? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 30947 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 852507004 (23 koment.)

Ir skambino

Ir skambino, teiravosi dėl apklausos radijo. Kai paklausė dėl pajamų, pasakiau kaip Benderis: - gal Jums dar pasakyti kur raktas nuo seifo guli? Padėjo ragelį.

jekaterina

Skambino porą kartų. Atsiliepiau šiandien, vyriškis kažkoks, pradėjo apie kažkokią apklausą sakyti, bet ryšys bivo blogas. Pasakiau neadalyvausiu, bet matyt buvo ne vienas,nes kažką pradėjo tarpusavyje kalbėti, ir padėjo ragelį.

Klientas

Skambino. Prisistatė, kad vykdo apklausas apie televiziją ir wifi. Labai domėjosi kiek namuose telefonų, kompiuterių, koks atlyginimas.

Gintautas

Skambino kazkokia moteriske.Prisistate is apklausos tarnybos.Domejosi kokias radijo stotis klausausi.O pokalbio pabaigoje domejosi kokios pajamaos.Paskiaus ka valstybe duoda,ta ir gaunu...ir nutrauke pokalbi.

Lempute

Skambino kažkokia moteris, tipo mielu balsu kalbėjo. Minėjo kažkokią apklausą ir pradėjo klausinėti klausimų susijusių su mano adresu, pvz.: kokiame rajone gyvenu, ar namo numeris. Net nežinau ką daryti, kai paskaičiau komentarus tai bijau, kad dar kartą skambins. Rimtai žiauriai sunervino ...

Melisa

Skambino man ketvirtadieni, tipo dare apklausa apie kazkoki radija, ryšys ju buvo blogas tai beveik nieko negirdejau, pasakiau kad negaliu kalbet nes darbe, tai pasake kad sestadieni paskambins ir numete, tai dabar jau antra diena skambineja kas 20min, imeciau i juodaji sarasa tai ateina pranesimai kad vis dar skambineja, nejaugi jiems nedaejna kad nenori su jais kalbet!!

kristina

skambino, manau "slaptas pirkėjas", dirba žmogus svo darbą

E

paskambino ir tylėjo

E

Skambino , sakė darė apklausą apie internetą ir televiziją, pasakius, kad neturiu jokių planų televizijos iš balso susimėtė ir šiaip visas pokalbis keistas, nes tas kas šneka mėtosi tarp savo žodžių.

Asta

Skambino, pradejo klausinet atseit apklausa, bet iskart apie passworda, ar zinau. Palinkejau gero darbo ir atsisveikinau... bet mama uztai nepaklause, kai kitakart paskambino, atsake i klausimus ir pradejo skambinet jai... teko uzblokuot. Nezinau net ka tokiu atveju daryti, ar skambinti i Policija?

vėjūnė

Jau kelis kartus skambino, šiandien taip pat, neatsiliepiau. Skambino vyrui kalba rusiškai, vyras pasiuntė kuo toliau.

Alergiškas bukiems

Aš negaliu patikėti žmonių mentelitetu..

As

Ką tik skambino,neatsiliepia.Ir net nebando šių perskambyneti.

Anonymous Master

Kol jūs atsakinėjate į nekaltus klausimus, yra nustatoma jūsų lokacijos vieta, tikslus adresas, o vėliau esate sekami jei atitinkate tam tikrus rodiklius.

Mergina

Skambineja kasdiena man. Nekeliu, dabar juodąjam sąraše, nes trukdo kasdiena. Reto įkyrumo

Rrr

Ir man skambino šis nr. Pamačiau rodo: Vilnius. Jei tokie nr., kaip Vilnius-Kaunas skambina, tai nieko gero, nes arba įsiūlyt ką nors nori arba apklausos. Kaip ir kiti, panašaus tipo nr., iškeliavo į juodųjų sąrašų savartyną

Diana

Skambina jau ketvirta karta neatsiliepiu jau nusibodo

Nerida

Skambina jau kokia savaitę, net ir savaitgaliais tuo pačiu metu, apie 11-12 val. Pirmą kart pakėliau, atsiprašiau, kad negaliu kalbėti, bet dabar tas įkyrumas veda iš kantrybės. Nu šakės

Lina

katik skambino i vaiko tel. nepakelem.

Elfonsas

Cia skambino Buratino anukas Pinokis.Praso paskolinti malku ziemai...

Lietuvė

Skambino vakar ir šiandien. Neatsiliepiau. Paskambinus sako, nepasiekiamas nr.

Merita

Skambino mergina-apklausa apie TV, internetą... Ir po daugelio klausimų perėjo prie asmeniškumų.. Kiek metų, seimyne padėtis. Kiek abu ir po kiek uždirbame, kojs praeito mėnesio atlyginimas ir pan. Tai sakau kaip čia - pradėjo apie TV, o baigiam apie mano piniginės storumą..nu tai čia Statistika atseit.. P. S. O paskui VMI issikviecia ant raudono kilimėlio..
Vyrui prieš 3-4 m. taip buvo-nepatiko VMI mūsų Maximos nuolaidų kortelės apsipirkinejimo duomenys... Būkite atidesni, kam duodate "interviu"..
Gal čia ir nk tokio, tačiau aš pasijaučiau kad jau per daug į asmeniškumus lenda...ale LT koks saugumas domisi

Mg

Skambinėja vaikuj ir klausinėja kiek metų ir tt

Komentatorius

skambineja pastoviai, neatsiliepiu ir nezadu, tegu jie eina ant 3ju raidziu su tokiais skambinejimais. kaip numeri uzblokuoti?

shudmaliai

Skambina, trukdo dirbt. Lai pinigus moka, tada atsakinesiu

Rasa

Ir man skambino šiandieną. Bandžiau atskambinti, tai pypsi ir nebeleidžia. Dabar tik pamačiau kitus komentarus

Skambineja

Jau trecia diena iseiles skambineja, ikyriai taip

Taip

Skambino neseniai bet labai trumpai, nepakeliau.

xxx

skambino man sitas numeris. nekeliau. paskaiciau atsiliepimus- uzblokavau

Pilietis

Sveiki visi, skambino ir man šiandieną. Klausė ar gyvenu vienas ir kiek metų. Atsakius kiek metų pasakė, kad šios dienos tokio amžiaus žmones jau apklausė. Atsisveikinom ir padėjo ragelį. Perskambinti taip pat nėjo. Paskambinau į "Kantar TNS" Patikino, kad tai jų numeris, paaiškino kodėl pokalbis buvo toks ir pasakė, kad jie numerį naudoja tik išeinantiem skambučiam dėl to perskambinti nepavyks. Patikino, kad ne sukčiai.

3lnino

Skambino kelis kart plius iš laidinio. Reiktu perduot policijai kad visiems neskambinetu.

Labas rytas

Skambino pries pusvalandi nekeliau,telefone rode kad is vilniaus

Pilietė

Ką tik skambino, pakeliau ragelį, o už 2 sekundžių skambintojas metę ragelį. Matyt aferistai.

Kažkoksai

Skambinėja ne pirmą kartą jau, nekeliu ragelio, bet reikės kada atsiliept, pamatyt, kas toks ir ko nori.

Max

Skambino nekeliau.sian trys kartus ir nekelsiu.aferistai kaskokie.

Nežinomas asmuo ji

Skambineja kas 10min Vos ne kiekvieną dieną parašyti jam neįmanoma norėčiau paskambinti bet bijau (Šiauliai)

Danutė

Skambino 2019/02/10, neatsiliepiau

Vk

Skambino i dukros nr 2 syk nekeliau

Vk

Skambino i dukros nr 2 syk nekeliau

Skambino diena negirdejau, patikrinau numeri tapo aišku kad neverta perskambineti. Vakare vel skambino atmečiau, po valandos vel skambina nu ir nastyrni svolačiai vel numečiau ir užblokavau numeri, kad negaletu niekada dasiskambint :)

Paskambino, atsiliepiau sakydama "klausau", pradėjo kalbėti rusiškai, iškart numečiau, nes esu girdėjusi apie tokius atvejus, kad po tokių "pokalbių" pareina baisios sąskaitos.

miesčionis

dalbajobas kažkoks skambineja , jibašnikas

Vaje vaje

Man skambino, bet aš neatsiliepiau/2018-12-06 d

As

Ir pas mane tats pats skambino negirdejau o poto perskambinus su abonentu nesusisiekiama

Man vakar skambino. Negirdėjau. Buvo 17:30 kažkur.. Po 7min, perskambinau, bet "abonentas nrpasiekiamas". Dabar neramu.. Ar kartais nebus taip, kad už telefoną saskaita man pareis "nebloga"... už tai, kad perskambinau..

Dilleronyt

Skambino neseniai. Šiauliai. Neatsiliepiau

pilietė

skambino 2 kartus vieną kartą atsiprašė,kad ne ten pataikė,sekantį kartą kaip rinkos atstovė paklausė koks miestas,nesuprantu kas čia per aferistė...

Ona

Skambino 2018-09-17 (šiandien), nespėjau atsiliept, perskambint neišeina, nejungia

Eglė

Skambino vakar, klausinejo apie Kinijos rinka Lietuvoje, silko kelia. Paskiau pradejo klausineti kiek vidutiniskai uzdirba seimos narys...

Vardenis pavardenis

Skambineja įkyrei jau ne vieną kartą.

Parašyk apie 37052507004

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.