37064322601

37064322601

Sulaukei skambučio nuo 37064322601? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1777 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 864322601 (0 koment.)

moteris

Aš įkliuvau į pinkles. Siūlė buto nuomą Radviliškyje. Išviloiojo pinigus. Policija atsekė pagal pavedimus. Jaunuolis sėdintis įkalinimo įstaigoje ir minėtu numeriu skambinėja kaliniai ( vyresnio amžiaus, labai psichologiškai pasikaustę). Pinigus grąžino nusikaltelio mama. NEUŽKIBKITE JUS.
PATARIMAS, KAS PAKLIUVOTE IR PATIKĖJOTE. SKUBIAI KREIPKITĖS Į SAVO BANKĄ, KAD ANULIUOTŲ PAVEDIMĄ IR PAREIŠKIMĄ Į POLICIJĄ. NETIKĖJAU, BET RADO. TIESA , MAN PRISISTATĖ ALE VARDU RAMŪNAS...

moteris

Aš įkliuvau į pinkles. Siūlė buto nuomą Radviliškyje. Išviloiojo pinigus. Policija atsekė pagal pavedimus. Jaunuolis sėdintis įkalinimo įstaigoje ir minėtu numeriu skambinėja kaliniai ( vyresnio amžiaus, labai psichologiškai pasikaustę). Pinigus grąžino nusikaltelio mama. NEUŽKIBKITE JUS.

Vilkaviskis

Bukit atsargus .siuo numeriu skambina ir siulo nuomuotis 3 kambariu buta vilkaviskyje statybininku g2.praso pravesti pastu pinigus kaskokiam notarui ir sake kad pirmadieni paduos praktus,o notaras atvaziuos prie namu ir atves sutarty pasirasytipirma karta birzelio menesi skambino tai atsisakiau ,bande antra karta rupjucio menesio pradzioje apgauti.

As

Sveiki, bučiau pakibęs ant apgaviko. Prisistatė, kad Panevėžyje Ramygalos gatvėje išnuomoja 1 kambario butą. Su euro remontu. Prašo pravesti kaip užstatą 100 €. /mėn. Dabar apgavikas iš Kauno ir Šiaulių atklydo į Panevėžį paplėšti pinigų. Žmonės būkite budrus nepravedinėkite pinigų nes padovanosite apgavikui 100 €.

Panevezys

Sveiki, man irgi siule nuomotis buta Panevezyje, ramygalos gat. uz 100 eu, itikino kad yra po euro remonto ir kad pervesciau pinigus i zmonos sask. nes grys uz keliu dienu ir rasys sutarti pas notara, neikliukite.

Šiauliai

Man irgi šis veikėjas skambino, tik Šiauliuos siūlo butą , bet tokia pat giesmelė , kaip ir kitų komentatorių. Užsirezervuoki iš anksto ir panašiai. Nepakliukite

Mindaugas

Sveiki. Man Deivydas taip pat siulė nuomotis dviejų kambarių butą Vilniuje Antakalnio g. už 150€ Prašė pervesti avansą 100€ į jo belgišką sąskaitą BE27973183954773 Deivydas Mikalauskas

Sabaka

Sveiki, bučiau pakibes and apgaviko Deivydo. Prisistatė esas nuomininkas ir nuomoja buta Krevės g. 60, Kaunas. Sakė ,kad yra dbr Belgijoje ir gryžta tik ketvirtadienį ,o kaip gryš teigė jog reikia gryžus sutvarkyti sutartį ir paduoda raktus iš kart na pokolkas gerai sudomino ir kaina nebuvo didelė 120€/mėn. Poto jis man vėl paskambina ir sako būtų gerai ,kad persiūstumėt man pinigus į saskaitą už rezervacija ,kad neskambinėtų jam žmonės na sakau ,kad ntr tiek banke tik grynais siūliau jam susitikti ir paduoti į rankas bet jam netiko jam būtent reikė į banką - tai pasiūliau 15€ jam į banka sako na su žmona pasitarsim ir padėjo ragelį po 5sec vėl jis man skambina ir sako gerai tada man nupirkit 2 papildymus Tele2 po 5€ ir viena Labas 5€. Iš kart supratęs ,kad apgaudinėja pasakiau neblogas mėginimas ir padėjo raga ???????????????? Pasidalinkit ,kad nebūtumėt nuskriausti

Parašyk apie 37064322601

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.