37066351742

37066351742

Sulaukei skambučio nuo 37066351742? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 257 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 866351742 (0 koment.)

Dar vienas nukentejes

Ir mane apgavo. Pinigus už prekę pervedžiau. Prekės nėra. Kreipiausi į policiją.Pagavo policija tą sukčių. Gavo baudos ir įpareigojimą grąžinti pinigus.
Kol kas laukiu, jei neperves per numatytą laiką tada antstolis šikną paspirgins....

Opa - netikėįtai ir aš radau.

Svečiavosi mano bute šis sukčius, vardu Marius Bieliūnas (išsinuomavo 2 dienom). be abejo, nesumokėjo nei už nuomą 80 €. Pavogė televizorių ir tą pačią dieną pardavė - kameros fiksavo. Bet aiškinosi, kad tipo netyčia sudaužė ir išmetė. Irgi dievagojosi, kad kompensuos, pinigus grąžins, pasitars su tėvais, kiek grąžins. Po to vedė pinigus per Revolut banką. Be abejo, pinigai neatėjo, nes "ten kažkas užstrigo". Padaviau į policiją. Lankėsi policijoje, žadėjo susitaikyti ir grąžinti pinigus. Be abejo, po to pradėjo verkti, kad neturi pi9nigų. Parašiau civilinį ieškinį. Dabar laukia teismas. Nuostolis 550 €

Buvau įdėjęs skelbimą dėl parduodamo Playstation, tai jis paskambino prašė parduoti, bet reikia išsiųsti į Panevėžį, sakau ok. Jis apsimeta labai nepasitikintis atseit prekės negaus, o pinigus bus sumokėjęs, todėl prašo pirma išsiųsti ir šį veiksmą nupaveiksluoti ir iškart perves pinigus. Aš nupaveikslavau, kaip prekė supakuota ir paruoštas kvitas jam išsiųsti, bet irgi man pasirodė nepatikima, todėl paskambinau ir pasakiau, kad išsiunčiau. Jis pasakė, kad pinigus pervedė, iš pradžių sakė, kad vedė iš Swedbank (pas mane swedbank todėl pavedimą gaučiau iškart). Kitą dieną jam skambinu sakau nėra pinigų, tada jis pradėjo sakyti, kad pervedė per Seb. Kai pasakiau, kad kol nėra pinigų aš daikto nesiųsiu dar ir nebuvau išsiuntęs, tai jis pradėjo aiškinti, kad kaip čia jį apgavau, nes jis jau pervedęs, atseit prekės nebepirks, bet sako pervesti pinigus atgal, sakau nebus problemų. Praėjo dvi dienos, spėkit ar gavau kokį nors pavedimą, ogi ne. Išvada, SUKČIUS, norėjo gauti prekę, o poto aiškinkis kur pinigai. Gerai, kad buvau radęs irgi vieną atsiliepimą apie šitą nr. kur rašė, kad iš jo pirko detalę ir pervedė pinigus, tai tas žmogus negavo nei detalės nei pinigus grąžino. 

Nerijus

Pirkau detale, pervedziau 50eu, prekes negaunu, pinigu negrazina

Parašyk apie 37066351742

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.