37068929983

37068929983

Sulaukei skambučio nuo 37068929983? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 15519 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 868929983 (0 koment.)

anon

Pagalba tiems kuriems užkniso skambučiai iš Topshop . Pakėlus ragelį nebukite pikti , paprasčiausiai nesileiskite į kalbas ir parašykite ,kad pažymėtų ,kad jūs nesutinkate sulaukti skambučių ir kad juos jums atjungtu . Teko dirbti ten ☺️ Kad pasiunciat kurnors toli vadybininka nuo to niekas nepasikeis . Yra skambinama kiekviena mėnesį . Jeigu nekeliat ragelio per mėnesį 3 kartus skambins.

Loreta

Niekas nekalbėjo pakėlus ragelį

Alina

Jau azknyso skambinti is Dormeo ir Tophop,debilu gauja!Ka man reikia ir be jusu nupirksiu,kita karta N....pasiusiu jau.Visa savaite skambina!Verciau susirastu normalu darba ir netrugdytu kitu ramybes!

Nerijus

Dormeo,buvo uzpuole mano zmonai skambinejo y savaite po du kartus.Teko ysisikist man,paskambinau is karto atsiliepe.Prisistaciau ir tiesiai sviesei liepiau palikt mano zmona ramybej,bet nesuprato tai teko atidaryt rusiskus keiksmazodzius ir viskas tuo ir baigesi daugiau neskambineja ir savo meslinu produktu nebesiulo.

www

uziniso. kaip atsikratyti tu dormeo ir topshiop. uzblokuoji numeri, tai jie is kito varo. ir taip be galo. kiek jie ten tu numeriu issipirke po galais. ir kas po galais per ikyrumas. jei nekeliu, numetu rageli, ne vistiek skambinti. tarsi ikalbes. tik laika gaisina ir pan.

dfdd

dormeo, topshop ir kitos nesamones. atgal prisiskambint neina, nes ten jie turi vis kita numeri. pats skambintojas taip sake, kad atgal neitu jiems prisiskambinti. smegenu sukejai vnz.

Neaiškink

Žmonės, jei nepatinka kad skambina arba nenoritumete. Tai nusipirkite nauja kortele.

Ausra

Man irgi skambino ,pakeliau rageli,nes darbinis telefonas turiu kelti darbo metu, niekas nekalba 37068929982,tada vel skambina uz keliu minuciu kitu nr 37068929983,visa tai jau arzina

Jūratė

Paskambino ir niekas nekalbėjo.

Debilai

Skambina vis iš kito numerio ar dar neatsibodo ?

Vilma

Ką tik skambino, bet niekas nekalbėjo, tai galvojau, gal pas mane kokie nors garsai išjungti telefone, todėl nesigirdi. Po pusvalandžio perskambinau, bet automatas sako, kad telefonas išjungtas. Užblokavau numerį.

Friendly bear

11 kartų iš eilės skambino, neina prisiskambinti atgal

JustMe

Top Shop

JARA

Skambina kas savaitė ir tyli.... Bandau pasukti atgal - atsijugia. Tai kompo programa?

Irena

Esu pasipiktinusi, skambina ir nekalba, neatsiliepciau, nes nepazistamas numeris, bet butent laukiu skambucio del ligonio, ir gal but tai bus man nezinomas numeris, tad ir atsiliepiu...... :/

Daina

Top shop ( jus lygei metus kaip esate mūsų klijantas, todėl jum daugeliui daigtu nuolaida....) kurgi ne ... mano kad neskaičiuojam laiko už tai žaidžia tom metinėm . Pirma daigta iš ju nusipirkau prie 3 metus . Tai kokios metinės .

Daiva

Dormeo

Parašyk apie 37068929983

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.