852507004

852507004

Sulaukei skambučio nuo 852507004? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 30573 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37052507004 (77 koment.)

Kristina

Pasakė kad vyksta apklausa dėl draudimų. Keisti klausimai buvo, ko klausdavau tai nelabai atsakyt sugebėdavo.
Padejau ragelį

Ramunas

Skambino moteris, prisistate vardu is kazkokios tyrimu organizacijos. Pamaniau kad kalba kazkoks automatas, nes balsas toks jos stabilus itartinas lyg ne gyvai kalbetu. Gal skaite teksta. Klause ar galiu skirti laiko jos klausimams apie interneta. Sakiau, kad neturiu laiko. Padekojo ir pasake geros dienos.

Vi

Spejo pasakyti kad daro apklausa del vykstanciu aktualiju, padejau rageli

Vardenis

Atseit apklausa apie radijo stočių klausimasį. Bet įtartina... Geriau nekelkite ragelio ir tiek.

Gabriele

Skambino jau kelis kartus,bet nespėju atsiliepti.Skambinant atgal numeris nenaudojamas.Paskaičius komentarus supratau.

Monika

Skambino, kažkokia, nesugebanti protingo sakinio suregzti, moteris. Neva tai apklausa apie suaugusiųjų profesinį mokymąsi. Būkite atsargūs :)

VARDENIS PAVARDENIS

Skambino pakeliau pirmą kart nieko nekalbejo, perskambinus sake kad tokio nr nera,o kai skambino antrą kartą klausinejo apie radijo stotis, kokiu radijo stociu klausau, kols vardas, kiek metu, koks miestas, kokios praeito menesio pajamos, nemanau kad normalus žmogus atsakinetų į tokius klausimus kurios susijusios su pajamom ir asmeniniais klausimais.

Arunas

Man atejo zinute kad skambinta s,m 05-07 diena +370507004 sio numeriu,bandziau atskambinti keleta kartu ir gaunamas atsakymas Sis numeris negaliojantis bet jai skambina tai galiojantis buvo ankciau,ir noretusi suzinoti kas,iskur ir kodel skambineja.Seip dabar jis mano telefone blokuotas numeris sis.

Hai

Blokuokit ta nmr nes kazkoks kausas skambina ir tyli. As ji uzblokavau.

Skambino

Skambino šiandien. Radijo klausymo tyrimas mat juos domina. Paklausė koks miestas ir kiek metų. Palinkėjo geros dienos, nes šito miesto jau apklausti žmonės :D Tai ir sukėlė įtarimą

Evelina

Skambino šiandien (šeštadienį 13h) pakėliau, prisistatė kaip ir daugeliui apklausos įmonė kuri nori paklausinėti apie radijo stotis, pasakiau, kad negaliu kalbėti, pasakė supratau, tuomet viso gero. Labai įdomiai..

S

Skambino, paskaiciau komentarus, bukite atsargus!

A

Skambino šis numeris, nustebau, kad savaitgalį gali skambint ne iš mobilaus nr, nekėliau. Vėliau pabandžiau persukt, išgirdau - sujungimas negalimas.

Deivis

Skambinėja, klausia kiek išleidžia vaistinėse ir tt.

Leonidas

Skambino. Neatsiliepiau. Perskaičiau komentarus, aišku kas per paukščiai.

Renata

Skambino. Neatsiliepiau. Perskaiciau komentarus

Naivuole

Skambino ką tik, nekeliau. Perskaičiau komentarus. Jei vėl paskambins atsilepsiu iu Atsakinėsiu į jų užduodamus klausymus nesąmoningai

Paslaptis

Radau praleistą skambutį šiuo numeriu.Perskaičius dabar komentarus,būsiu atsargi.

Daiva

skambino, ale radijo tyrimas, irgi klause apie rutina ir pajamas, itartina

tel

2019 rugpjūtis: 85 2507004 skambineja kas keletą dienų. neatsiliepiu.

va

sendien 2019-06-01ir 12.11 val gavau skambuti---- neatsakiau

Kazimieras

Is sio numerio skambino, prisistate kazkokia konsultavimo imone ir del darbu saugos pakalbeti norejo. Aktyviai skambineja i mobilu ir i imones pateikta vietini numeri.

Ina

Tik skambino - atmeciau skambuti.

evaldas

man jau 2 diena kaip skambineja bet nekeliu. nzn nr ir nereik kelt. bet paskaicius jusu kom. manau sukciai neturi ka veikt ir bando info isgaut

Kazys

Skambino 852507004. Vyras is apklausu tarnybos negirdetu pavadinimu. 'Apklausa apie televizija' prasidejo nuo kiek laiko ziuriu televizoriu? kiek televizoriu turim namie? veliau kiek ismaniuju irenginiu ir kokiu prisijungiu prie interneto? kiek seimoje nariu? Kiek metu? kokie issilavinimai? ar dirba? kokios mano ir seimos nariu pajamos? Ar as ir seimos nariai turi ismanuji telefona? Ar turiu plancete?.. Ir t.t.. 12min.. Kuo toliau tuo asmeniskiau.. Mano akimis gudrus vageliai bando isgauti info kiek ko turit namie, kiek zmoniu gyvena, kada dirbat, kada ir kiek namie bunat ir pan. Bukit atsargus!

GGG

Skambino jau du kartus, bet pakėlus ragelį po sekundės nutrūkdavo ryšys.

skambino

prisistatė kaip kažkokia tyrimo grupė, o į klausimus reiks laiko atsakyti iki 15 min. Atidėjau kitam laikui

New

Skambino, ir prisistatė kaip Asocijuota grupė. Kalbėjau trumpai

www

Skambino. Neastiliepiau

Lithuania Lithuania

eee

as isvis nekeliu kai matau kad skambina is tokiu numeriu, ne is mobiliu. nes dazniausiai visada buna visokios reklamos ir pan

Lithuania Lithuania

Ew

Skambino .Klausinejo.Po to isjungtas ju tel buvo.

Lithuania Lithuania

ha

Arba mentai, arba privatūs detektyvai nustatinėja buvimo vietą. Labai jau negudriai.

Lithuania Lithuania

.

Nustatinėja buvimo vietą. Tokie ir panašūs numeriai su neva tai visokiomis apklausomis skambina tik tam, kad vietą nustatytų. Jei tingi imituoti apklausą, tada tik patyliukais kelias sekundes. Jei jau skambina, Vans figūruojate kokioje nors byloje, galbūt tik kaip koks galimas liudininkas ir dar patys nežinote. Bet tokiu atveju, jei sulaukiate panašių skambučių, būkite atsargūs.

Lithuania Lithuania

Petka

galima juk atsakineti i klausimus... meluoti kad turit 4 ausktu nama... ir kad esat turtingi... kuo daugiau meluokit sakykit netikrus adresus ir tiek sekmes !

Lithuania Lithuania

Alina

Jei jums skambins nr. 852507004 neatsakinėkite į jums užduodamus kausimus, šiuo numeriu skambindami prisistato Vilniaus apklausu centru, bet tai netiesa ši įmonė niekam neskambina ir apie jūsu turima turta klausimu neuždavinėja. Įmonė informuota, kad galimi sukčiai naudojasi ju įmonės vardu. Tuo pačiu metu kreiptasi į policija.

Parašyk apie 852507004

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.