852507004

852507004

Sulaukei skambučio nuo 852507004? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 11692 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37052507004 (59 koment.)

Naivuole

Skambino ką tik, nekeliau. Perskaičiau komentarus. Jei vėl paskambins atsilepsiu iu Atsakinėsiu į jų užduodamus klausymus nesąmoningai

Paslaptis

Radau praleistą skambutį šiuo numeriu.Perskaičius dabar komentarus,būsiu atsargi.

Daiva

skambino, ale radijo tyrimas, irgi klause apie rutina ir pajamas, itartina

tel

2019 rugpjūtis: 85 2507004 skambineja kas keletą dienų. neatsiliepiu.

va

sendien 2019-06-01ir 12.11 val gavau skambuti---- neatsakiau

Kazimieras

Is sio numerio skambino, prisistate kazkokia konsultavimo imone ir del darbu saugos pakalbeti norejo. Aktyviai skambineja i mobilu ir i imones pateikta vietini numeri.

Ina

Tik skambino - atmeciau skambuti.

evaldas

man jau 2 diena kaip skambineja bet nekeliu. nzn nr ir nereik kelt. bet paskaicius jusu kom. manau sukciai neturi ka veikt ir bando info isgaut

Kazys

Skambino 852507004. Vyras is apklausu tarnybos negirdetu pavadinimu. 'Apklausa apie televizija' prasidejo nuo kiek laiko ziuriu televizoriu? kiek televizoriu turim namie? veliau kiek ismaniuju irenginiu ir kokiu prisijungiu prie interneto? kiek seimoje nariu? Kiek metu? kokie issilavinimai? ar dirba? kokios mano ir seimos nariu pajamos? Ar as ir seimos nariai turi ismanuji telefona? Ar turiu plancete?.. Ir t.t.. 12min.. Kuo toliau tuo asmeniskiau.. Mano akimis gudrus vageliai bando isgauti info kiek ko turit namie, kiek zmoniu gyvena, kada dirbat, kada ir kiek namie bunat ir pan. Bukit atsargus!

GGG

Skambino jau du kartus, bet pakėlus ragelį po sekundės nutrūkdavo ryšys.

skambino

prisistatė kaip kažkokia tyrimo grupė, o į klausimus reiks laiko atsakyti iki 15 min. Atidėjau kitam laikui

New

Skambino, ir prisistatė kaip Asocijuota grupė. Kalbėjau trumpai

www

Skambino. Neastiliepiau

Lithuania Lithuania

eee

as isvis nekeliu kai matau kad skambina is tokiu numeriu, ne is mobiliu. nes dazniausiai visada buna visokios reklamos ir pan

Lithuania Lithuania

Ew

Skambino .Klausinejo.Po to isjungtas ju tel buvo.

Lithuania Lithuania

ha

Arba mentai, arba privatūs detektyvai nustatinėja buvimo vietą. Labai jau negudriai.

Lithuania Lithuania

.

Nustatinėja buvimo vietą. Tokie ir panašūs numeriai su neva tai visokiomis apklausomis skambina tik tam, kad vietą nustatytų. Jei tingi imituoti apklausą, tada tik patyliukais kelias sekundes. Jei jau skambina, Vans figūruojate kokioje nors byloje, galbūt tik kaip koks galimas liudininkas ir dar patys nežinote. Bet tokiu atveju, jei sulaukiate panašių skambučių, būkite atsargūs.

Lithuania Lithuania

Petka

galima juk atsakineti i klausimus... meluoti kad turit 4 ausktu nama... ir kad esat turtingi... kuo daugiau meluokit sakykit netikrus adresus ir tiek sekmes !

Lithuania Lithuania

Alina

Jei jums skambins nr. 852507004 neatsakinėkite į jums užduodamus kausimus, šiuo numeriu skambindami prisistato Vilniaus apklausu centru, bet tai netiesa ši įmonė niekam neskambina ir apie jūsu turima turta klausimu neuždavinėja. Įmonė informuota, kad galimi sukčiai naudojasi ju įmonės vardu. Tuo pačiu metu kreiptasi į policija.

Parašyk apie 852507004

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.