852717164

852717164

Sulaukei skambučio nuo 852717164? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 4221 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37052717164 (17 koment.)

sss

ka tik skambino VYRAS ,nesupratau ,prisistate kad lyg is Plunges KALBEJO NERIŠLIAI, pradėjo sapalioti apie politinius žaidimus...Galvojau kad skambina is darbo..Padėjau ragelį

as

Man prisistatė iš migracinės klausė mano darbuotojų kontaktinių duomenų. Pasakiau kad perskambinsiu bet perskambinant atsako kad tokio numerio nėra.

Lithuania Lithuania

Petka

tai kad cia ne policija pilieciai mieli :DDD katik paskambinau situ numerio atsiliepe mergina truputi pakalbejom ir ji jau mane kviete pas save i svecius egzotinui masazui ;D kaip supratau plastake cia :D

Lithuania Lithuania

Nieko sau

Istaiga is keturiu didziuju raidziu. Jei skambina, reiktu susirupinti.

Lithuania Lithuania

M

Visgi policija, vėliau paskambino iš šito nr. +37064620739, pasirodo automobilis buvo uždengęs šulinį, kurį reikia atidaryti darbininkams.

Lithuania Lithuania

M

Skambino kol miegojau 8 ryto, 5 kartus. Perskambinti nepavyko. Labai keista, jei čia būtų kaip kiti sako kelių policija neturėtų ko jie skambinti, nes viskas užregistruota yra ant vyro ir jei kas nutiktų, turėtų skambinti jam.

Lithuania Lithuania

Art

Viskas gerai su numeriu. Is policijos skambina. man paskambino sian ir prisistate kaip keliu policija ir pasake kad mano automobili aiksteleje kliude kita masina.

Lithuania Lithuania

TOmoa

kaskokas pederastas sako nori as tau sikna pabadysiu su bybiu? sakau vanlink tik :D r ir padejau rageli ir dar uzblokavau numeri kad man nebeskambintu :) kazin ar policija siulytu pasipyst :D cia gejuko numerios ir cia omnitelio numeris irgi prasideda 85... o ne 86/... omnitelio cia numeris su planu... kai perki telefona ir telefonas priristas buna prie ominitel ir buna numerio pradzia 85...

Lithuania Lithuania

.

100 proc. policija. Vilniuje beveik visi policijos numeriai su nedidelėm išimtim, VRM sistemos numeriai prasideda 85271....., pasižiūrėkite, pamatysit.

Lithuania Lithuania

nn

vakar skambino is sio nr prisistate kad yra is vilniaus policijos ir pareiske jog kaskokioje gatveje stovi masina su nuluzusiu ratu marke pegeu ir trugdo eisma,tik man tiesiog keista visa tai nes as aplamai neturiu jokios masinos ir neturejau jos aplamai niekada tai nesu pyldei nei draudimo nei kaska panasaus kas susyje su transportu tai idomu kaip buvo galima sumaisyti nr mano su kaskieno..hmm

Lithuania Lithuania

aaappp

Taip,cia pagalbos telefonas 112. bet kai truksta informacijos jie perskambina is sito nr.

Lithuania Lithuania

???

Skambino iš šio numerio, tačiau nespėjau pakelti. Pabandžius perskambinti - atsakiklis sako, kad tokio numerio nėra. Kaip visa tai suprasti???

Sweden Sweden

taip

Tai tikrai policija

Lithuania Lithuania

Nrnrn

Man irgi skambino ir nepirma karta . tai nukreipiau skambuti i japonijos batu gamykla :D lai papliurpia su savais :D

Lithuania Lithuania

vbvbvb

Skamino Siandien 4 valanda ryto sake neva mano sunus padare avaryja ir dabar uzdarytas 24 valandom arestineja iki tol kol bus patvirtina ir iaiskinta cituacyja. Esme tame kad as jokio sunaus neturiu as turiu tik dukra kuriai dar tik 11 metu .Kai taip pasakiau padejo rageli.

Lithuania Lithuania

as

Taip , tai policija...

Lithuania Lithuania

marti

Dar skambino kaip darbdavys ir siūlo darbą ir susitikimą

Lithuania Lithuania

Skambino kažkada čia

Gavau ir aš skambutį iš šito nr. Pakelt nespėjau, o atgal prisiskambint nepavyko. Kaip dabar perskaičiau, tai ne aš vienas čia toks. Keista. Policija turėtų pasidomėti kas už šio numerio iš tikro slepiasi.

Lithuania Lithuania

EG

Šituo Nr. skambina iš policijos. Man skambino tikras faktas.

Lithuania Lithuania

Dilema

Na tai tikras apsurdas. Skaitau komentarus, taciau info jokios nera. Kazkas teigia kad tai Indres, kiti tvirtina kad tai Policijos ir kitu instituciju teisesaugos pareigunai. Taciau is visu siu komentaru supratau tai kad daugiausia nuomuoniu issakytu i Policijos puse. Na jeiTeisesaugos pareigunai pradeda zaisti vaiku darzeli su tikslu kazkokiu, tikrai nera gerai. Nera demokratijos:). Taciau tai kad skambindami tyli, tai nekas. Nuomuoniu galima issakyti begale, kaip ir prifantazuoti, taciau butu idomus faktai kas skambino is sio nr ir ko teiravosi

Lithuania Lithuania

???

Man irgi skambina ir prisistato is Naujaninkos komisariata.
Apgaudineja zmones. Nr.852717164.

Lithuania Lithuania

+37052717164

Sitas nr yra unikalus, kaip ir dauguma kitu, ji naudoja PAGD, VPK, STT, FNTT bei kitos istagos prie VRM ir ne tik.

Lithuania Lithuania

mnm

gal zinot kas darosi su tuo numeriu skambina ir sako is policijos.bet kaip paskambinam i policija pasiteirauti ar jie skambino tai jie aiskina kad niekam neskambino ir apie toki numeri nieko nezino.

Lithuania Lithuania

zero

Gal zinote kokiu tikslu skambineja?

Lithuania Lithuania

GM

Čia kelių policijos tel. nr. Tik kadangi skambina per stotelę, prisiskambint atgal šiuo numeriu nepavyks :(

Lithuania Lithuania

mmm

pakomentuokite ,prasau, placiau apie si num.

Lithuania Lithuania

Jo

Zinau. Indres Kaz.

Lithuania Lithuania

mmm

kieno sis num,. paskambina ir tyli.

Lithuania Lithuania

mmm

gal zinote kieno sis num.paskambina ir tyli.

Parašyk apie 852717164

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.