864885148

864885148

Sulaukei skambučio nuo 864885148? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 2818 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37064885148 (0 koment.)

Daiva

Vargse moteris,kuriai suniokojo.brudaa buta

Tadas

Deda skelbimus jog prašo paaukoti tam tikrus daiktus, o poto juos pardavinėja kaip nereikalingus

V

Irgi gautas SMS iš tos pačios serijos. Gal rimtai žmogui pagalbos reikia?... "Sveiki,ras au Jums su prasymu.Po avarijos judu tik neigaliojo vezimeliu,viena auginu 3 vaikus,labai reiketu telefono,,nes sugedo mano telefonui motinine plokste ,bet dar labiau pablogejus sveikatai ir neuzilgo laukia dar viena sunki operacija ,po kurios apie 3 men gulimo rezimo kol uzgis pjuvis,didzioji dalis pinigu issileidzia gydymui.Gal galetumete padeti isspresti mano problema,juk mes niekas nezinome kaip gyvenimas gali apsiversti per 1minute"

Edukas

Gavau tokia SMS: Sveiki,ras au Jums su prasymu.Po avarijos judu tik neigaliojo vezimeliu,viena auginu 3 vaikucius labai reiketu nesiojamojo kompiuterio deja dar labiau pablogejus sveikatai, neuzilgo laukia dar viena operacija po kurios apie 3 menesiai gulimo rezimo kol uzgis pjuvis Gal galetumete padeti isspresti musu problema,juk mes niekas nezinome kaip gyvenimas gali apsiversti per 1 minute

Prase

Praso padovanoti telefona

Laimutis

Prašo padovanoti telefoną.Rašo kad gyvena Kaune.

Tomas

Manęs irgi telefono prašė

Prašė

Prašo padovanoti telefona

tikrai

Manes irgi daiktu prase

Panašu

panašu daiktų kaulytojas

Parašyk apie 864885148

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.