867020659

867020659

Sulaukei skambučio nuo 867020659? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 2168 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37067020659 (13 koment.)

pvz.

IL DIVO - The Power Of Love (La Fuerza Mayor) (Live Video)

Gruodžio mėnesio pabaigoje visus žymaus tarptautinio vokalistų kvarteto „Il Divo“ gerbėjus visame pasaulyje sukrėtė žinia, kad mirė jo ilgametis narys Carlosas Marinas. Norėdami pagerbti šio iškilaus atlikėjo atminimą, likę trupės nariai vis dėlto nusprendė tęsti veiklą, o spalio 19 d. surengs savo pirmą pasirodymą ir Lietuvoje.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/il-divo-surengs-koncerta-lietuvoje-dedikuos-i-amzinybe-iskeliavusiam-kolegai-1050-1629858?copied

pvz.

Хулио Иглесиас Памяти Карузо

pvz.

XL Plus - Deimantinė Širdis

pvz.

André Rieu - Nightingale Serenade

pvz.


Helene Fischer Russisches Medley | Елена Фишер Русские песни | Russian songs

pvz.

Хелена Фишер Германия Helene Fischer Русские Песни III Коррекция Звука и Видео Ю Рысича

pvz.

André Rieu - Ballad For Adeline

pvz.

G. Kuprevičius -„Kregždutės“ (V. Genytė ir Šiaulių kamerinis orkestras)

pvz.

André Rieu ft. Gheorghe Zamfir - The Lonely Shepherd

pvz.

Silent Night • Atpalaiduojanti Kalėdų muzika

pvz.

Once Upon A Time In The West (Ennio Morricone) cover

pvz.


Spring • Graži atpalaiduojanti muzika su fleita, violončele, gitara ir fortepijonu

pvz.

"You & Me" • Atpalaiduojanti pianino muzika ir švelni lietaus garsai miegui ir mokymuisi

as

Kaip „nusipirkti laimę“ arba pagerinti nuotaiką per 12 minučių. Ką darote, kai nėra nuotaikos? Galbūt prisišveičiate saldumynų, sėdėdami prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano? O gal užsiimate naudingesne veikla, pavyzdžiui, einate pasivaikščioti, tapote arba rašote? Pasak Ajovos valstijos universiteto mokslininkų, yra dar vienas paprastas būdas pagerinti nuotaiką – jis susijęs su noru suteikti laimės kitiems žmonėms. Laiminga moteris© Shutterstock SUSIJĘ STRAIPSNIAI Geriau išgirsti dabar nei pačiam suprasti gerokai vėliau: ilgaamžių atrastos laimės pamokos Kaip gyvenimą mato laimingi ir nelaimingi žmonės: pateikė taisykles, jei norite tapti laimingesniu Kai padedame kitiems, sumažėja mūsų pačių nerimas, gerėja nuotaika, mes jaučiame bendrystę su kitais žmonėmis, aiškina psichologijos profesorius Douglasas Gentile‘as. Jo teigimu, tai gana nesudėtinga strategija, kuriai nereikia daug laiko. Psichologų teigimu, yra ir kitų paprastų būdų, padedančių išlikti optimistu ir išlaikyti gerą nuotaiką. Štai kas gali padėti. Muzika Specialistai mano, kad muzika yra viena iš geriausių priemonių, padedančių įveikti blogą ūpą. Dažniausiai padeda tokia muzika, kuri nėra pernelyg tranki, tačiau turint omenyje, kad žmonių skoniai labai skirtingi, galima sakyti, kad nuotaiką pakelia tokia muzika, kuri jums labiausiai patinka. Be to, jei klausydami dainos dar jai ir pritariate, poveikis sustiprėja. Šokiai Galima sakyti, kad šokis yra muzikos tęsinys. Jei klausantis muzikos jai pritariama, ir dar šokama į taktą – teigiamos energijos užtaisas garantuotas. Beje, nebūtina eiti į klubą – galima šokti ir namuose. Tvarkymasis Neretai nutinka taip, kad nuotaika subjūra dėl netvarkos. Užtenka bent kiek apsitvarkyti namus ar darbo stalą, ir nuotaika pasitaiso. Žiūrėdami į švara tviskančius paviršius ir tvarkingai sudėtus daiktus, pajusite, kaip užplūsta teigiamos emocijos. Teigiamas nusiteikimas Kas benutiktų, stenkitės galvoti apie gerus dalykus, įtikinkite save, kad viskas bus gerai, išlaikykite optimizmą, ir tada ne tik nuotaika bus gera, bet ir padidės tikimybė pataisyti padėtį. Ne veltui sakoma, kad mintys materializuojasi. Kilo problema? Pasikalbėkite apie ją. Pasak specialistų, pasikalbėjus apie problemą su draugais ar artimaisiais, dažniausiai pagerėja. Net jei šalia nieko nėra, galima garsiai išsakyti tai, kas slegia – turėtų palengvėti. Sportas Sportas kaip ir muzika yra vienas veiksmingiausių būdų pagerinti nuotaiką ir atsikratyti streso bei nerimo. Jei esate namuose, padės paprasti pratimai, pavyzdžiui, pritūpimai, atsilenkimai (pilvo preso treniravimas). Lauke galima šokinėti su šokdyne, o geriausia pabėgioti su vienu ar keliais draugais ar sužaisti komandinį žaidimą. Taip pat galima nueiti į sporto salę. Dovanokite sau malonias akimirkas • - paskaitykite mėgstamo rašytojo knygą • - pažiūrėkite gerą filmą (namie ar kino teatre) • - pažaiskite stalo žaidimą su draugais ar šeimynykščiais • - pažaiskite kompiuterinį žaidimą • - skirkite laiko hobiui.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/moterys/naudinga/kaip-nusipirkti-laime-arba-pagerinti-nuotaika-per-12-minuciu.

taip

How Deep Is the Ocean

taip

I Still Can See Your Face

Parašyk apie 867020659

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.