868337793

868337793

Sulaukei skambučio nuo 868337793? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 3089 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37068337793 (1 koment.)

Julija

Labai senai kreipemes siuo telefono numeriu, pries kokiu 10 metu, jau tada labai blogai viska padare, pasake jei kazkas bus negerai perskambinti jam, jis atvaziuos pakoreguos. Uz tai sumokejome nemazai. Vakar nezinau kodel, bet sese paskambino jam taip pat, nieko apie tai nezinojau ir nustebau, kai isgirdau kad jis ryte atvaziavo ziureti masinele, visa ta laika buvau savo kambary, bet labai keistas pasirode, viska dare labai greitai, kazkur skubejo, o pries tai vakare kai jam paskambinom, bet atsisakem, po 20 minuciu kazkur perskambino ir pasake kad musu rajone vistiek turi klienta, tai uzvaziuos paziures ( va cia tai sutapymas ).
Zodziu sumokejome 45 eurus uz ora, sake kad jeigu kazkokios detales napakeistume sprogtu masina

Irena

Radome skelbimą laikraštyje, kadangi sugedo skalbimo mašina, tai kreipėmės šiuo numeriu. Labai nemandagi persona. Itin aštriai reaguoja į bet kokį pastebėjimą, labai pasipiktinęs viskuo žmogus. Siaubas. Nieko nesugebėjo pataisyti, atrodo, nesupranta ką daro.

Renata

Afiristas!!! Apgavo mano mama! Atvažiavo pataisyt rankenėle skalbyklėje , paėmė dureles, dingo 2 savaitėm . Siaip ne taip išprašęs gražinti, atvežė dureles ir detale ( kurios patikrinome kaina , kainavo apie 8 eurus) o paėmė 36 eurus ir davė kita čekį , dar už 5 min darbą paėmė 30 euru ! Dar labai agresyvus , grasino mamai !!!

Lithuania Lithuania

nukentejes

Asilas konkretus. Per pazystama rekomendavo. pasijeme taisyti ir jau 2 savaite ragelio nekelia. pavoge skelbikle

Lithuania Lithuania

k

Sukčiai ir tuo viskas pasakyta.

Lithuania Lithuania

Irena

Nesikreipkit,dirba l. nemandagūs žmonės,apgavikai.

Lithuania Lithuania

Raudona

Vilniuje sukcius 868337793 issikvieciau meistra is Savaites laikrascio, atvaziavo paprase skalbimo masimos dokumentu, per ta laika pakeite masinoje detale, pakeite per 3 min,(jis net masimos butu neatsukes), paeme 50 euru, vaidino , kad labai skuba i pas kita klienta, bet tik po to supratau, kad kad jokios detales jis nepakeite, nes detale buvo svari ir ja butu palikes kam reikalinga sena detale, bet parode ir isidejo i deze. Jei detale butu pakeista ji turejo buti apnesta kalkemis, taip kad sumokejau euru uz ora.

Parašyk apie 868337793

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.