869860171

869860171

Sulaukei skambučio nuo 869860171? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 9116 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37069860171 (73 koment.)

ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ ㅤ
….

Šiandien skambino.Tyla.Užblokavau.

Ana

man irgi skambino,nepakeliau...paskaiciau cia ir ateiti nekelsiu :0

Rima

2019 metais ir vėl skambinėja. Kasdien. Nekeliu, nes paskaičiau paliktas čia žinutes.

Lithuania Lithuania

Saras

Skambino siandien 14:40, visdar populerus numeris :D tyla buvo, matyt nesuveike atsakiklio sistema.

Lithuania Lithuania

Tomas

as ir ka tik gavau skambuti is sio numerio, pakeliau ir tyli...

Lithuania Lithuania

Aldona

Kelis kartus skambino. Neatsiliepiau. paskui pagalvojau, kad gal koks reikalas yra, todėl čia pasitikrinau numerį. dabar aišku, kas prie ko:)

Lithuania Lithuania

raminta

cia autoatsakiklis, skambina is omnitel, siulo planus

Lithuania Lithuania

Egl.

Skambino-nešneka. Idiotai.

Lithuania Lithuania

Gabriele

Man irgi ka tik skambino, nekeliau, jei dar paskambins pasakysiu, kad daugiau neskambinetu man.

Lithuania Lithuania

bum

ahh, kątik ir aš sulaukiau skambučio . paprastai neatsiliepiu į nezinomus nr, bet pakeičiau tel, tai daugybės nr nebeturiu, galvojau gal kas pažįstamo. ir niekas nekalbėjo.
Negaliu pakęsti tokių kvailysčių!!!

Lithuania Lithuania

Leo

man irgi skambino siandien atsiliepiau ir tyla vakar skambino mano draugei irgi tas pats tyla . gerai kad dar vidury nakties neskambina

Lithuania Lithuania

Gintare

Skambindavo kas savaite ar kas menesi, atsiliepdavau, ir tyla. Si karta paskambino ir pasiteiravo ar salia yra tevai, pasakiau kad ne ir pasake viso gero...
Bet dabar paskaicius komentarus viskas aisku :)

Lithuania Lithuania

sezzėė

Diena iš dienos beveik skambinėja šitas numeris. Ramybės nėr..

Lithuania Lithuania

...

Skambina ir man, jei ne tas tai kitas nr is tos paties srities su savo pasiulymais, Nedomina Jokie pasiulymai is jusu!!!!!!!!!

Lithuania Lithuania

liudesiovejas

ziuriu skambina kazkas? pakeliu...tyla ir taip jau kelinta syki...ilendu i si tinklapi ogi liaudis jau senai issiaiskinus kad cia dalbajobai skambineja:) dar po siai sienai populiarus sis numeris:)

Lithuania Lithuania

:)

Paskambinkit 19555 ir pasakykit, kad is to nr skambino, paprasykit, kad pazymetu jog jums tas nr nebeskambinetu. Atsiliepia kolega(e)

Lithuania Lithuania

nusibodo

skambina ir skambina tris dienas iseiles ir tyli. !!! reikia blokuoti sita nr

Lithuania Lithuania

theNeron

Numeris priklauso LINTEL. Paskambinus gali siūlyti planus omnitel tinkle, kitas akcijas, arba gali TYLĖTI (operatoriaus atlyginimas priklauso nuo prakalbėto (pratylėto) laiko). Numeris kartais paskambina porą kartų ir daugiau nebeskambina pusę metų – metus, o kartais skambinėja kas dieną po kelis kartus ir taip kas savaitę, tokiu atveju, užblokuokit šį numerį savo telefone.

Lithuania Lithuania

asasas

katik ir man skambino. atsiliepiau. ir tyla. niekas nieko nekalba! ar cia normalu ? :/

Lithuania Lithuania

asdfsdf

asdfasdf

Lithuania Lithuania

Nervai nebelaiko

Sambino gal 30 kartu,bet neatsiliepiu nes iskart cia paziurejau.Kasnors sutabdykit ta nesamone...

Lithuania Lithuania

Kame

869860171 užknisa šitas numeris, jau skambino tris kartus, bet nekeliu ragelio, bet jai vėl skambins tai iskoliosiu visokiais žodžiais, jai iš vaikų kažkas skambinėja

Lithuania Lithuania

Do

Man šiandien antrą kartą skambino, abu kartus nekėliau, bet šiandien gavau mms. Perklausiau, tai ten kažkokios dvi panos žvengia, abejoju, kad čia koks klientų aptarnavimas.

Lithuania Lithuania

Nisakysiu

Man šiandien irgi paskambino kaškoks žmogus numeriu 869860171 , prisistate vardu Vilius ir pradėjo savo planus sakyti: uz 14 lt gauni 1gb interneto nemokamus susirašinėjimus į visus Lietuvos tinklus ir t.t. Tai suvedžiau čia jo numeri ir spėkit ka radau :)

Lithuania Lithuania

Sunervino

Atsibodo blemba, kas per kaušai skambinėja ir nekalba.. Ir kas savaite, pakėliau ragelį ir jau nieko nesakiau tai padėjo ragelį iš to numerio kas skambina. Iš kur tokių durnių.. Bet keista, kad šis numeris jau čia žiūriu garsus yra..

Lithuania Lithuania

beišsigandanti

Apsiraminau čia apsilankiusi :D šis numeris skambino rugsėjo 26 dieną,bet prieš tai ,tą savaitę gavau sms'ą jog šią savaitę jums paskambinsmano ryšio operatoriai pasiteirauti ir t.t. Bet paskambinę nė nekalbėjo,šiandien lapkričio 4 vėl sulaukiau jų nebylaus skambučio. Tikrinimai matyt jų tokie yra.

Lithuania Lithuania

nervas

skambineja,atsiliepiu -tyli. bandziau perskambint atsiliepia lintel robotas ir sako kad sitas numeris jiems priklauso..

Lithuania Lithuania

indre

omnitel

Lithuania Lithuania

kaimietis

skambino 9:08 neatsiliepiau

Lithuania Lithuania

siaubas

skambina ir nekalba asilas

Lithuania Lithuania

skambutis

šian ryte skambino, Omnitel domėjosi kaip man sekasi naudotis jų paslaugomis ir siūlė 4G internetą laptope, bei atsinaujinti į Samsung S3 už 39lt per mėnesį

Lithuania Lithuania

skambino

Man irgi siandien skambino jau du kartus. Pakeliau rageli - isgirdau: "cia reklaminio pobudzio skambutis, jeigu norite kalbeti nepadekite ragelio ar pan.". Nepadejau as to ragelio taip ir nesulaukiau pokalbio, nes skambutis baigesi.

Lithuania Lithuania

Rysiu tarnyba

Tuomet ta vadinama LINTEL yra saraskino kontora arba neispruseliai,kurie tik sugeba paskambinti ir tyleti ! Ar jie laukia,kad kas perskambins ir nereiks LINTEL moketi uz pokalbi,bei kartu pasiulys savo paslaugas :DDD

Lithuania Lithuania

LINTEL numeris nustatytas

OHO kiek čia prirašėte iš tikro šis numeris yra LINTEL , skambina tam ,kad pasiūlytu paslaugas TEO,OMNITEL tinkle ir viskas ir niekas neprašo Jūsų duomenų , tol kol jus patys savo duomenų nepateikėte jiems.
Kiek čia komentaruose Jūsų fantazijos juokas ima :D

Lithuania Lithuania

Jolita

Man taip pat skambina, bet nekalba. Nesuprantu, jau atsibodo.

Lithuania Lithuania

Toma

Ką tik skambino. Iš Omnitel čia.

Lithuania Lithuania

:)))

man jau 3 dieną skambiną, ir taip įkyriai, nepažįstamiems numeriams niekad nekeliu, ir šį kartą irgi nekėliau, bet kantrybė tai jau nebelaiko, teks manau negražių žodžių kai kam prisakyti :)

Lithuania Lithuania

ieva

man skambinėjo dvi dienas iš eilės. po to paskambino mano sesei. bet ji buvo telefoną namie palikus, tai nekėliau. aš nesuprantu kas čia?

Lithuania Lithuania

Petras

Man šiandien irgi skambino, bet nešnekėjo - padėjo ragelį.

Lithuania Lithuania

Lukas

jau nekarta skambina,uzpisa kaip. Pakeliu,pradeda vis skirtingus vardus sakyt ir nesamones,naxuj pasiunciu pradeda rekti :DDDDDDDDDDDDD

Germany Germany

Kazimiras

Man irgi skambino jau 3 kartus. Dar paskambins eisiu i policija.

United Kingdom United Kingdom

xxx

Tai tikrai ne omnitel, jie neskambintu is tokio numerio, o kodas 8 "69" ... Reiskia ezy. Kazkas banko jusu kantrybe tiesiog :DD

United States United States

Verka.

Vienakar skambino, bet negaejau pakelt. Po kiek laiko vel skambino, prisiminiau kad tas pats numeris, nekeliau. Taip savaite gal ir atsoko.

Germany Germany

Tadas Blinda

Paskambinau šiuo numeriu - robotas pasakė kad jis priklauso lintel kontaktų centrui. Kaip suprantu, tą kontaktų centrą naudoja daug firmų savo paslaugoms reklamuot.

Lithuania Lithuania

869860171

69860171 neatsiliepkit ir nebus problemu.

Lithuania Lithuania

Paulius

Katik paskambino, prisistate is TEO Jurgita Vasiliene. Turejau labai ilga ir nemalonu pokalbi, paprasius duoti vadovo ar darbdavio tiesiogini kontakta, ji atsisake tai padaryti. Labai nerimtia pasirode.

Lithuania Lithuania

Jovita

Nr.37069860171 skambina jau trecia karta. Kai pakeli rageli numeta, Kai perskambini atsiliepia lintel operatore.

Lithuania Lithuania

senis

jo ir man taip buvo preita sawaite zmonai skambinejo nekalbejo vis tyla budavo. gol galu gale prisistate kad tipo omnitel. irgi zmona apsauke tai atsikniso. nu sia savaite man skambineja. zodziu ta pati istorija. nemanau kad cia omnitel. kogero kaliniai cia sau sakaitas pildosi kai atsiliepi jiems jau pinigai auga

Lithuania Lithuania

nerijus

man jau visa sawaite skambineja 869860171. vis darbo metu pakeli nekalba i taip per diena 7 kartus. tai va vakare paskambino vel pakeliau tylejo ir netiketai prabilo atseit omnitel. tai apsakiau sakau cia tu zasine visas dienas skambineji .......sakau dar paskambinsi .......nezinau kas bus. nu ir ka manot daba tas pats nr jau zmonai skambineja.

Parašyk apie 869860171

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.