37067973886

37067973886

Sulaukei skambučio nuo 37067973886? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 3323 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 867973886 (7 koment.)

Ele

Aš vakar "pakibau" ant jo skambučio. Buvo vėlus vakaras, nepatikrinau numerį. Kaip dura ėjau į katilinę traukti paslėptus batus, kad nufotografuoti. Iškart jam pasakiau, kad kažką "suka". Dievagojosi, kad mama 51 m labai jaunatviškai atrodo ir labai reikia apžiūrėti batus iš visų pusių.

Zita

Gal policija galėtų pagal telefono numerį nustatyti šį asmenį, arba žurnalistai imtųsi žurnalistinio tyrimo, nes šio asmens elgesys verčia abejoti jo psichine sveikata. Gal tai ligonis, o gal nusikaltėlis tykantis aukos ir neaišku kokie jo tikrieji kėslai.
Skambino pagal skelbimą iš skelbiu.lt dėl aukštakulnių, kurie labai patiko jo 51 metų motinai ir kuriuos ketina nupirkti jai dovanų.
Tel. numerio patikrinti nesugalvojau, komentarų internete neperskaičiau, todėl "pasimoviau" ant šio veikėjo kabliuko. Vakar jau buvau Kaune, kur pagal susitarimą laukiau pirkėjo, BET DEJA... Sutartu laiku nepasirodė, telefono skambučius atmetinėjo, nors dar ryte patvirtino, kad lauks automobilių stovėjimo aikštelėje prie p/c MEGA lygiai 14 valandą. Sakėsi gyvenantis Garliavoje.

Rūta

Skambino ir man, mamai supirko moco aprangą, trūksta tik striukės. Deja tik dabar pasižiūrėjau nr internete, kai atvykus į vietą su preke, nebekėlė ir nebeatrašo :)

Tipelis

Paskaičiau komentarus, gerai kad nespėjau pakelt ragelio. Šitas nr. yra skambinęs anksčiau ir pasakojo pasakas apie savo mamą.

Dina

Siandiena skambino man del moterisku batu, mamai ***du proga nori nupirkti. Mamai sako 45m. , o paciam pagal balsa apie 60m. :))). Nesveikas kazkoks, gerai kad sugalvojau patikrinti internete. Dekinga komentatoriams uz info ir kitiems rekomenduoju neprasideti.

Aa

Sveiki šiandieną ir man skambino dėl batelių įdomus tipas kalba pievas stačiai.mamai gimtadienio proga nori nupirkti batelius . 50metu sukanka mamai kitą savaitę

neaiškus

Skambina pagal skelbimą. Nori pirkti prekę mamai 70-metei. Apsimeta kvaileliu , klausinėja ar prekė tiks , patiks. Prašo sąskaitos pavedimui ypač vardo pavardės. Žodžiu kažkoks neaiškus tipelis.

Lithuania Lithuania

salmas

Skambino ir man del motociklo salmo, tipo mamyte uzsimane su motociklu vazineti. Apranga jau nusipirko, truksta tik salmo...gal 15 minuciu pudrino smegenis, po 10 kart vis to paties klause...ir, kaip daugkas cia minejo, labai ikyrus...siuskit ji kuo toliau. Manau kad tikrai nera sveikas zmogus....arba, bamdo taip is kitu pasityioti

Lithuania Lithuania

Ka zinau

Skambino, pamacius skelbima,kad parduodu batelius , daug klausia apir batus ,sake kad manai nori issigiti ( is balso labai nemalonus vyras apie 50 m.) 2 kartus per metus paskambino , uzblokavau.

Parašyk apie 37067973886

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.