867973886

867973886

Sulaukei skambučio nuo 867973886? Pranešk apie tai visiems kas ir kodel ;). O gal tu ne pirmas, ir apie šį numerį mes jau turim informacijos.

Šio numerio ieškojo jau 1375 kartus(-ą).

Patinkrinkite ir 37067973886 (7 koment.)

Skambino

Skambino pagal skelbimą iš skelbiu.lt, sake mamai pirks pirstines.... kalbejo daug ir klausinejo visokiu dalyku. Paprase saskaitos, atsiunte info i kuri Omniva pastomata (Kauno raj. Garliava) siusti preke. Sake, kad atlikes mokejima, iskart paskambins. Skambino vakare 3 kartus ir dar karta anksti ryte. Pavedimo nera. Matyt ligotas.

Ast

Skambino pagal skelbimą iš skelbiu.lt dėl aukštakulnių, kuriuos ketina nupirkti savo mamai dovanų. Mama ale dirba bare ir špilkas nešioja.. po to jau sako, kad dar tik pradės dirbti.. visą pokalbį man buvo įtarimas, kad kažkoks psichas, bet kai paklausė: -kaip sakot, ar moka mano mama ant kulniukų vaikščiot? - abejonių neliko. Turėjau atsiųsti sąskaitą, bet kai dar čia paskaičiau komentarus - užblokavau.

Lithuania Lithuania

hh

Tikrai nenormalus vyras. Ieško šalmo savo motinai, nes nori ją sodint ant motociklo. Ir tikrai - dar milijonas durnų klausimų, diskusija apie nieką.

Lithuania Lithuania

as

Cia tikrai psichas ar manjakas, kelis kartus skambina su ta pacia dainele: ieskau aukstakulniu savo dukrai, jai 16 metu, kulnai turi buti ne zemesni kaip 12cm, ji dabar pratinasi ant tokiu vaiksciot ir dar tukstantis nesamoningu klausimu. Pirma karta pasakiau kad 16metu-dar vaikas ir anksti su tokiais vaiksciot. Antra karta sakiau kad jau skambino tai vis tiek prase parodyt. Sukroviau visus batus kuriu norejo paziuret, paskambinau, o jis mane ziurke isvadino ir nx pasiunte. Vienzo debilas. Dar karta paskambins, parasysiu pareiskima tikrai.

Lithuania Lithuania

:x

Kazkoks nestabilus vyriskis. Jau antra karta skambina pagal skelbima ir teigia, kad nori pirkti aukstakulnius savo mamai dovanu. Kalba vis ta pati per ta pati kaip jo motina negali vaikscioti be kulnu, nes ja vercia atgal.
Neturi ka veikt, ar siaip liga?

Lithuania Lithuania

as

Skambineja anksčiausiai ryte

Parašyk apie 867973886

Naudojamas Gravatar`ui arba temos sekimui. Viešai nematomas.